Muffinki z marchewka, orzechami i biala czekolada

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Jest to wlasciwie wariacja: https://www.cincin.cc/index.php?showtopic=16244


Do szklanki wlozylam rozgniecionego widelcem banana, dopelnilam starta na duzych oczkach marchewka i orzechami wloskimi.
Roztopilam odrobine niesolonego masla, dodalam biala czekolade. Topilam na malenkim ogniu stale mieszajac. Posmarowalam masa muffinki. Posypalam siekanymi orzechami pistacjowymi.

Wykonanie tak jak w powyzszym przepisie z linku. Zamiast oleju dodalam wystudzone stopione maslo. Zmniejszylam ilosc cukru do 2 lyzek (ze wzgledu na dodanie bialej polewy). Pyszne sa. Smacznego!!!



 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Margot

Well-known member
Cze 24, 2005
16,676
515
113
mniam.gif
mniam.gif
mniam.gif


walizkę spakowałam
icon_wink.gif
 

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Margot...to gdzie Cie wyczekiwac?

Mirabbelka...pocieszam Cie...z tej porcji wychodzi tylko 6 muffinek (szesc duzych muffinek
icon_mrgreen.gif
)...wiec jesli (!!!) sie podzielisz z rodzina to i tak niewiele dla ciebie zostanie
icon_mrgreen.gif
...idz szukaj bialej czekolady i mieszaj ciasto!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Milo mi Mirabbelko, ze pyszne Ci wyszly...
 

jaxja

Moderator
Maj 26, 2006
3,521
0
0
Przepiękne i na pewno super smakują. Muszę koniecznie zrobić, ale od razu 24 sztuki, mniej się u mnie nie opłaca
icon_smile.gif
 

A.S.

Member
Sty 6, 2007
4,044
0
0
Upieklam wczoraj na niedzielny podwieczorek. Z mala roznice - bez polewy i posypki - biala czekolade i orzeszki "caju" wsypalam do srodka
icon_wink.gif
, i dodalam olej tak jak jest w przepisie podstawowym. Wyszly wspaniale, szczegolnie smakowaly mezowi.

Imagem_003.jpg
 

Załączniki

  • Imagem_003.jpg
    Imagem_003.jpg
    93.9 KB · Wyświetleń: 0

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Bardzo sie ciesze...maslo w tym przepisie pojawia sie, gdyz zawsze dodaje je rozpuszczajac biala czekolade...wiec rozpuszczam wiecej...
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: