Wystawy, targi, konkursy tortowe- wątek zbiorczy

Hajastan

Member
Maj 1, 2012
528
0
0
devillwoman powiedz, a te ozdoby na choinke to lukrem królewskim robiłaś???????? np. kokratki?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

devillwoman

Member
Lis 18, 2010
438
0
0
Wszystkie ozdoby to sugar paste lub pasta mexykańska, wycinane i doklejane pęsetą
icon_mrgreen.gif
 

faraula

Member
Wrz 16, 2008
180
0
0
lambethka, gratuluje!
devillwoman, szkoda ze nie wiadomo jakie sa kryteria, bo mam takie samo zdanie jak wiekszosc tutaj...
 

seba1232

Member
Lip 3, 2009
2
0
0
Macie może zdjęcia z III Mistrzostw Polski Uczniów Szkół Cukierniczych ? Wiem że w tym roku wygrał chłopak z mojej szkoły ale niestety nigdzie nie ma żadnych zdjęć :<
 

JAM

Member
Kwi 9, 2013
1,458
0
0
Szykuje się nowa grupa chętnych na targi 18-20.02.2014r .... Ciut wcześnie ale trzeba się zebrać i potrenować
icon_smile.gif
 

faraula

Member
Wrz 16, 2008
180
0
0
Gratulacje lambethko, a ktory to Twoj, bo sie brazow cos nie dopatrzylam. Ale 13letnie dzieci pojechaly... super!
 

JAM

Member
Kwi 9, 2013
1,458
0
0
Lambethka ja niestety też nie dojechałam na Expo. szykowałam się do Hamburga na Cake World Germany 28-30 marca 2014 . a to z prostej przyczyny że główną &quot;atrakcją&quot;
icon_wink.gif
Był David und Ed oraz Molly Coppini. A że mam kawałek drogi do HH to potrzebowałam dobrego pretekstu by jechać. Nie doczytałam jak należy co i jak ale udało mi się zgłosić się na konkurs dla amatorów &quot;tort okolicznościowy&quot; (byłam pewna że tak jest) I najważniejsze !!! mieć za darmo wejściówkę na całą imprezę
zahnlos.gif


pojechałam zobaczyłam Davida przy pracy wpatrzyłam się w cudowne ręcę Molly wrażenia niesamowite.

Tyle pięknych tortów wspaniałych dzieł sztuki !!
 

Załączniki

  • telefon_marzec_416.jpg
    telefon_marzec_416.jpg
    87.8 KB · Wyświetleń: 0
  • telefon_marzec_433___Kopia.jpg
    telefon_marzec_433___Kopia.jpg
    94 KB · Wyświetleń: 0
  • telefon_marzec_356.jpg
    telefon_marzec_356.jpg
    59.8 KB · Wyświetleń: 0
  • telefon_marzec_377.jpg
    telefon_marzec_377.jpg
    96.3 KB · Wyświetleń: 0

JAM

Member
Kwi 9, 2013
1,458
0
0
Na Trzeci dzień pojechałam odebrać ciasto nawet nie było mnie przy ocenie i punktacji. Wiem ze zdjęć innych uczestników że David był jednym z Jurorów ... nie ma jeszcze oficjalnych relacji , każdy coś wkleja. Krótkie info w TV https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4...9911&type=1
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4...9&type=1ins
.... i
...... Ogromne zaskoczenie dla mnie !!
pinggrins.gif
mój torcik zdobył Gold w swojej konkurencji
pinggrins.gif


teraz dopiero dowiedziałam się ze to konkurs otwarty , głównymi uczestnikami byli zawodowi cukiernicy i to oni zdobyli główne nagrody.
zahnlos.gif
i moja skromna osoba również
zahnlos.gif
złoto bez nagrody ale to zawsze złoto
icon_razz.gif


http://lukremalowane.blogspot.de/
 

Załączniki

  • telefon_marzec_436___Kopia.jpg
    telefon_marzec_436___Kopia.jpg
    208.4 KB · Wyświetleń: 0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

lambethka

Member
Lut 22, 2011
5,138
0
0
zesz Cie florek!!!!! JAM ja widzialam Twoja prace w internecie!!!! piekna!w terminie, kiedy Ty bylas w Hamburgu, ja bylam w Kolonii. Tam zdobylam braz i poznalam jedna z Twoich znajomych :p Do Hamburga wybieram sie w pazdzierniku.Bedziesz????