IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

6 Stron V  « < 4 5 6  
Reply to this topicStart new topic
> Pugliese
hazo
post 30 Sep 2006, 18:03
Post #101

kucharz-zawodowiec

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 956

Nie wiem jaki przepisowo powinien być. gruebel_2.gif U mnie jest normalny icon_biggrin.gif , ani bardzo wilgotny, a napewno nie suchy. O taki Załączony plik  Pougliese_2_.jpg ( 24.78K ) Suma pobrań: 3

Robiłam z mąki chlebowej 850 i pół na pół semolina z manitobą (akurat miałam resztę manitoby, gdybym nie miała dałabym chlebową). Dodałam też ziemniak. A może dałyście za dużo ziemniaków ? Kiedyś robiłam jakiś chleb, gdzie w przepisie było dużo ziemniaków i on właśnie wyszedł bardzo mokry w środku. Ja bardzo dobrze kartofel odparowałam. Był suchy. I wtedy go ugniotłam dokładnie widelcem.

A może spróbujcie Pain a'l ancienne. Podobny, bez ziemniaków, wg mnie lepszy i łatwiejszy. Robię go z 1/3 porcji, bo dla mnie samej z całości to byłoby dużo za dużo.
Go to the top of the page

+Quote Post
Sinistra
post 2 Oct 2006, 11:06
Post #102

kucharz 3 gwiazdek

Użytkownik nr: 344

Hazo, oglądam i te Twoje zdjęcia i napatrzeć się nie mogę. Gdzie i o której są kursy pieczenia chleba, które organizujesz. Wpisz mnie na listę oczekujących. anbetung.gif

+Quote Post
hazo
post 2 Oct 2006, 11:37
Post #103

kucharz-zawodowiec

Sini, bardzo dziękuję. icon_redface.gif Masz zaklepane miejsce, chociaż ja w zasadzie dopiero jestem początkująca jeśli chodzi o pieczenie chleba. Staram się dokładnie trzymać przepisu. Nie mam możliwości włożenia do swojego piekarnika kamienia i "podpieram" się garnkiem. A efekty są takie, jak widać.

+Quote Post
hazo
post 27 Nov 2010, 19:52
Post #104

kucharz-zawodowiec

Szukałam chleba bez zakwasu, żeby sobie trochę odmienić i po 4 latach "popełniłam" ten chleb. Piekłam na rozgrzanej blasze. Tak mi dziś wyszedł:

Załączony plik  DSC04117mp.JPG ( 31.76K ) Suma pobrań: 2

+Quote Post

6 Stron V  « < 4 5 6
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 17th July 2019 - 19:52