IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Reply to this topicStart new topic
> Pieczenie w dwóch rodzajach termoobiegu - różnice?
solshine
post 2 Oct 2014, 21:59
Post #1

Grupa: Brązowy użytkownik
Użytkownik nr: 50.458

Cześć,
czy są jakieś różnice w praktyce w pieczeniu przy dwóch rodzajach termoobiegu? Chcę kupić nową kuchenkę gazowo elektr. i spotkałam się z dwoma rodzajami termoobiegu - bez grzałki (funkcja termoobiegu wykorzystuje grzałki górną i dolną) oraz z grzałką pierścieniową.
Jak te dwa termoobiegi wpływają na pieczenie ciast (1 blacha na ogół) i ciastek (2 blachy, albo nawet 3 jak będzie możliwość)? I nie tylko ciast, może ta grzałka przydaje się do zapiekanek?
Opcja z grzałką jest droższa i nie wiem czy wnosi coś wymiernie pożytecznego do pieczenia? Piekę również chleb, choć przy nich raczej termoobieg niewskazany.

Miałam do tej pory strasznie stary i prądożerny piekarnik, z działającą tylko górną grzałką, więc nawet termoobiegu nie używałam:), i teraz marzę o tym, że często będę coś piec, tylko ten wybór z grzałką/ bez mnie męczy:)

Mam nadzieję, że dobrze wybrałam dział forum i dziękuję z góry za opinie:) anbetung.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Buka
post 3 Oct 2014, 07:11
Post #2

kucharz 3 gwiazdek

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 67

Wpisz do googla typ kuchenki, poszukaj instrukcji i tam powinien być opis funkcji piekarnika. Sama jestem ciekawa, bo chyba będę kupowac nową.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 25th August 2019 - 16:52