IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

4 Stron V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Duszonka słoikowa*, domowa konserwa mięsna
Beata19
post 1 Sep 2019, 15:21
Post #61

pomoc kuchenna
*

Grupa: Srebrny użytkownik
Użytkownik nr: 22.546

Buko często gotujesz w szybkowarze? bo ja mam kilkanaście lat ( dostałam w prezencie), ale tyle się naczytałam i nasłuchałam jak to potrafią wybuchać, że używałam go zaledwie kilka razy bo się po prostu boję. Nie wyobrażam sobie pasteryzacji, a szkoda bo to na pewno znacznie usprawnia pracę w kuchni tym bardziej, że lubię robić wszelakie przetwory. Pozdrawiam cluebat.gif dump.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
kermidt
post 1 Sep 2019, 15:52
Post #62

kucharz 3 gwiazdek

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 59

Slyszalam, slyszalam. Ale nigdy nie spotkalam kogos komu by ten szybkowar wybuchl. Gdyby sie liczylo, ze bedzie sie w zyciu jedna osoba na kilka milionow, jesli chodzi o nieszczescia, nigdy nie zeszlibysmy z drzewa.

Czosnek jest bardzo na miejscu.
Tak jak napisalam. Kojarzy mi sie z biala kielbasa. Mocno czosnkowo-majerankowa. Ale lepsza jest, bo kielbasa traci sporo smaku gotowana w wodzie.

+Quote Post
Buka
post 1 Sep 2019, 18:14
Post #63

kucharz 3 gwiazdek

Użytkownik nr: 67

Beato, dla mnie nie ma życia bez szybkowara. Takich stawianych na ogniu zużyłam w swojej kuchni kilka. Jesli przestrzega sie zaleceń nie ma niebezpieczeństwa wybuchu. Znam jeden przypadek kiedy wybuchł, ale tylko dlatego, że gotowany krupnik zaczopował zawór bezpieczeństwa, ale pewnie było tam za dużo płynu i za mocny ogień.
Jesli mimo wszystko masz stracha, to polecam elektryczny, sam robi wszystko.
Edit: wszystko, ale nie łącznie z wybuchem. rofl.gif

+Quote Post
Beata19
post 2 Sep 2019, 21:27
Post #64

pomoc kuchenna
*

Grupa: Srebrny użytkownik
Użytkownik nr: 22.546

Buka dziękuję za odpowiedź😆

+Quote Post
h-elen
post 3 Sep 2019, 07:52
Post #65

szef kuchni

Użytkownik nr: 7.687

CYTAT(Buka @ 1 Sep 2019, 19:14 ) *
Beato, dla mnie nie ma życia bez szybkowara. Takich stawianych na ogniu zużyłam w swojej kuchni kilka. Jesli przestrzega sie zaleceń nie ma niebezpieczeństwa wybuchu. Znam jeden przypadek kiedy wybuchł, ale tylko dlatego, że gotowany krupnik zaczopował zawór bezpieczeństwa, ale pewnie było tam za dużo płynu i za mocny ogień.
Jesli mimo wszystko masz stracha, to polecam elektryczny, sam robi wszystko.

Tak, tak, potwierdzam bo to ja zawiniłam rofl.gif . Parę ładnych lat temu się wydarzyło, tylko raz fiesgrins.gif Szybkowary mam trzy używam i nie wyobrażam sobie bez nich pichcenia. Bardzo dobrze sprawdza mi się zakupiony w Lidlu.

+Quote Post

4 Stron V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 16th September 2019 - 09:52