IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> domowe kostki rosołowe
duende
post 23 Sep 2013, 08:15
Post #21

szef kuchni

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 9.634

CYTAT(izunia2007 @ 20 Sep 2013, 15:34 ) *
Ja bym wsadziła toto do foremek na kostki lodu i zamroziła.Nie jestem przekonana do długiego przechowywania w lodówce nawet z taką ilościa soli icon_smile.gif

Naprawdę nic się z tym nie dzieje w lodówce, ale możecie przecież zamiast wszystko do jednego dużego słoja, wpakować do kilku mniejszych. Jeśli włożycie masę tuż po zrobieniu, wrzącą, postawicie słoik na zakrętce i będzie jak weki.

CYTAT(atunia @ 21 Sep 2013, 11:31 ) *
A właśnie smakuję, owszem, jestem bardzo solożerna i potrafię zjeść ogórka kiszonego z solą i maggi w płynie, kiedyś zżerałam kostki maggi i dotąd mi żal, że już tych małych nie ma. A ta masa jest jeszcze mocniejsza! Ale smaczna, owszem, gdy już gardło przepali ;) Tylko nadal nie mam natchnienia na zupę, którą na nich zrobić... Mam dynię hokkaido i waham się, czy by jej użyć.

Izuniu, racja, dzięki, mam luźne to na kostki, to trochę zabezpieczę, bo masa tej masy jest.

OOO, ja myślałam, że lubię słone, ale Ty bijesz mnie na głowę icon_biggrin.gif icon_eek.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
BOŻENA
post 26 Jun 2016, 17:08
Post #22

Grupa: Srebrny użytkownik
Użytkownik nr: 37.429

CYTAT(Buka @ 5 Oct 2012, 19:39 ) *
Duende, czy przydają Ci się te kostki i jak oceniasz ich smak? Zastanawiam się, jakiego smaku mogą dodawać potrawie, poza słonym, przy takich proporcjach składników. gruebel_2.gif

Przecież dawniej na podobnych zasadach przechowywało się mięso w słoikach!

Ten post został edytowany przez BOŻENA: 26 Jun 2016, 17:08
Go to the top of the page

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 5th December 2019 - 18:15