IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Sztuka kulinarna i obyczaje
jaxja
post 26 Feb 2014, 21:20
Post #41

szef kuchni

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 1.798

Ponieważ "całe zło" zaczęło się od mojego niebieskiego wpisu pozwolę sobie przypomnieć, dlaczego on się pojawił.

Seniorko, uzgadniałaś umiejscowienie tego wątku w kuchennym ABC i wszystko byłoby dobrze gdybyś trzymała się podjętego tematu. Ty zaczęłaś jednak omawiać tutaj swoje problemy z komputerem:

CYTAT(seniorka @ 18 Feb 2014, 00:53 ) *
Kochane, psuje mi się Microsoft Word. Jutro ma przyjechać fachowiec i nie wiem, czy nie zabierze laptopa do swojej firmy do reperacji. Gdyby tak się stało, to już dzisiaj pożegnam się z Wami na jakiś czas. Reperacja przez tzw. fachowca nie oznacza wcale wybitnej poprawy sytuacji.Ostatnio był tu jeden i po 5 minutach uznał reperację za udaną. Sprawdziłam, niby wszystko działało. Tuż po jego wyjściu, wszystko wróciło do stanu poprzedniego. Firma złapała go na komórkę w pobliskim supermarkecie. Wrócił, siedział godzinę, klikając w co się dało, i jutro ma przyjść z powrotem. Żadna inna firma nie chce się podjąć naprawy, bo nie wiedzą, co tamten narozrabiał. "Ożeniono" mnie z niezbyt udanym fachowcem.
Dzisiaj tak się zdenerwowałam, że zagroziłam opublikowaniem tego w internecie z podaniem ich nazwy, adresu, telefonów i opisu całej tej sytuacji (szczegóły Wam daruję).- oczywiście nie na naszym forum. Trzymajcie za mnie kciuki daumen.gif

edit: jeśli naprawa się uda, to wracam jak najszybciej, bo mam jeszcze sporo materiału. Pozdrowienia wink.gif

Właśnie dlatego prosiłam Cię o pisanie na ten temat w wątku technicznym. I w dalszym ciągu uważam, że Kuchenne ABC, to nie miejsce na omawianie problemów z komputerem.
Oburzył cię mój wpis i jego niebieski kolor.
Po następnych Twoich wpisach mam wrażenie, że nie próbujesz zrozumieć skierowanej do siebie uwagi ani wtedy, gdy jest pisana kolorem niebieskim ani czarnym. Jedyną reakcją jest obrażanie się i obrażanie tych, którzy takowe uwagi ośmielą się mieć.

Go to the top of the page

+Quote Post
seniorka
post 26 Feb 2014, 22:47
Post #42

kucharz-zawodowiec

Użytkownik nr: 10.341

CYTAT(seniorka @ 26 Feb 2014, 16:15 ) *
Miałam się więcej nie odzywać na ten temat. Myślałam, że sam wygaśnie, ale widzę, że będzie się rozwijał w tempie dość szybkim. To może ja postaram się temu zapobiec. Tak, jestem kobietą starą i schorowaną, nie nadającą się już do takich dyskusji. Wobec tego, więcej już nie będę wchodziła do tego wątku, ani odzywała się na tematy nie związane z gotowaniem*, a jeśli kogoś obraziłam (niechcący) - to bardzo przepraszam. Oczywiście, macie we wszystkim rację. Pozdrowienia.

edit: * miałam na myśli tylko gotowanie współczesne.

Myślałam, ze tym postem zakończę już ten uciążliwy dla mnie temat. Przynajmniej miałam taką nadzieję. Proszę, uszanujcie moje oczekiwania. Nic ponadto, co napisałam boldem, nie mam do dodania.Życzę wszystkim dobrej nocy.

edit: uwagi przyjęłam, postaram się je zapamiętać.

+Quote Post
seniorka
post 1 Mar 2014, 20:58
Post #43

kucharz-zawodowiec

Ciąg dalszy - patrz przepisy kulinarne*

- edit: icon_lol.gif * - wszystkie, nie tylko moje.

+Quote Post
seniorka
post 4 Mar 2014, 23:17
Post #44

kucharz-zawodowiec

Skoro ten wątek istnieje, a ja namawiam Was do korzystania z przepisów, to proponuję na Środę Popielocową, dla zwolenników kaszy, to danie.

+Quote Post
kawazmlekiem
post 4 Mar 2014, 23:28
Post #45

kucharz 3 gwiazdek

Użytkownik nr: 422

A co ma Twój post wspólnego z tematem wątku? To teraz będzie miejsce na reklamowanie swoich przepisów? icon_rolleyes.gif

+Quote Post
seniorka
post 5 Mar 2014, 13:55
Post #46

kucharz-zawodowiec

Nie, kawa, już nie będzie żadnych wpisów. Temat zakończony. EOT

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 19th June 2019 - 06:57