IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Wspaniale puszyste buleczki
sabuto
post 12 Oct 2012, 10:48
Post #21

kucharz-zawodowiec

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 37.751

Dla mnie Roman jest spoko! A jeszcze mnie kręci Ramona icon_mrgreen.gif
A następnym razem jak będę piekła te bułeczki to popatrzę na zdjęcie teściowej bo ona bardziej je przypomina i niech się na coś przyda kobiecina icon_mrgreen.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
kasha
post 12 Oct 2012, 12:56
Post #22

kucharz 3 gwiazdek

Użytkownik nr: 98

CYTAT(Roman @ 12 Oct 2012, 10:57 ) *
kasha tak ja dziewczyna a rachej kobieta w srednim wieku rofl.gif

Miałam kiedyś koleżankę o imieniu Stefan (z przeciągłym akcentem na "a") i już mnię nic nie zdziwi ale żeby Roman?! icon_mrgreen.gif
Rozumiem teraz, że to nick a nie prawdziwe imię icon_mrgreen.gif

Może w sygnaturce se napisz żeś baba icon_mrgreen.gif

+Quote Post
Roman
post 12 Oct 2012, 14:39
Post #23

czeladnik

Użytkownik nr: 19.560

Droga sabato i kasha uwazam ze Wasze komentarze zrobily sie troszke nie na miejscu.

Wszyscy mamy prawo wybrac imie lub nick wedlug wlasnego gustu i upodobania nie bedac narazonym na
drwiny.Od czasu kiedy jestem na tym forum nie mysle zebym byla nietaktowna i robila komentarze na temat ich wygladu, imienia lub w sposob w jaki sie wyslawiaja. Jestem na tym forum zeby uczyc sie od innych sztuki pieczenia i gotowania i bardzo sie ciesza kiedy moge sie podzielic moimi przepisami.

Serdecznie pozdrawiam.
Ewa

+Quote Post
sabuto
post 12 Oct 2012, 15:16
Post #24

kucharz-zawodowiec

Użytkownik nr: 37.751

Nie miałam na celu nikogo obrażać rozbawiła mnie ta sytuacja z pomyleniem płci,a nie sam nick!
Przykro mi,że to tak odebrałaś nigdy nie miałam na myśli zmiany Twojego nicka nie miałaś nigdzie zaznaczone,że Jesteś kobietą
to można się było pomylić. A icon_mrgreen.gif buźka to nie wyśmiewanie tylko wskazówka,że to nie na poważnie. Będę pamiętać,że nie każdemu się podobają moje żarty.

+Quote Post
Roman
post 12 Oct 2012, 16:15
Post #25

czeladnik

Użytkownik nr: 19.560

sabuto ja wiem ze to zart ale troszeczke mnie to zabolalo ze moj nick stal sie tematem wadku.

Kiedy zamiescilam moje zdiecie w temacie pokazmy sie wszyscy byli zdziwieni ze jestem kobieta ale nikt
nie wystapil z propozycja zmiany mojego nick czy pisania w sygnaturze ze jestem kobieta nawet jako zart.. Roman to imie mojego meza i dlatego postanowilam go uzyc. Nie jestesmy na forum matrymonialnym zeby musiala ujawniac moje plec.
Tutaj dzielimy sie doswiaczeniami i sluzymy sobie pomoca w roznych dziedzinach i to jest najwazniejsze.

sabuto zycze Ci dobrego dnia. wink.gif

No hard feelings (Bez urazy)
Ewa - kobieta ha ha ha

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 18th October 2019 - 22:19