IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Placek z kapustą wersja qd
qd
post 23 Mar 2015, 17:22
Post #41

szef kuchni

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 692

CYTAT(Akulka @ 23 Mar 2015, 16:49 ) *
A nie wiecie jak zrobić babkę z kapustą? Ten smak mnie ściga od dzieciństwa. Tylko ciasto było bardziej luźne. Ale smak... raaaany.... pewnie dzis by mi tak nie smakowała, ale szukam tego przepisu i nigdzie znaleźć nie mogę.... gruebel_2.gif

Opisz prosze tę babkę z kapustą nieco bliżej. Bo może to krewna slowackiego ciasta drożdżowego, gdzie kiszoną kapustę dodaje sie wprost do ciasta, surową taką...
Go to the top of the page

+Quote Post
Akulka
post 23 Mar 2015, 19:32
Post #42

kucharz 3 gwiazdek

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 1.177

CYTAT(qd @ 23 Mar 2015, 17:22 ) *
Opisz prosze tę babkę z kapustą nieco bliżej. Bo może to krewna slowackiego ciasta drożdżowego, gdzie kiszoną kapustę dodaje sie wprost do ciasta, surową taką...

No właśnie, z ta pamięcią, to trochę tak złudnie icon_redface.gif Pamiętam, ze babka była dość wilgotna, a kapusta stanowiła jej nadzienie. Zajadałam się zarówno w wersji z kiszoną, jak i surową. No ale teraz, to spytac o przepis, nie ma juz kogo ;-(

Jakbyś miała możliwość kiedyś podpytać o ten przepis, to będę Ci wdzięczna. Na pewno i inni skorzystają, bo kapucha jest pyszna w każdej postaci icon_mrgreen.gif mniam.gif
Go to the top of the page

+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 25th June 2019 - 13:02