Kotlety Izabeli*

jean

Member
Kwi 12, 2006
7,139
0
36
Bardzo smaczne, letnie kotleciki (przepis mojej siostry)

Składniki:
piersi z kurczaka
kukurydza konserwowa
1 jajo
1 łyżka mąki ziemniaczanej
1 łyzka sosu sojowego
1 śweża papryka
koperek (sporo!)
sól, pieprz

Surowe piersi kurczaka, paprykę pokroić w drobną kostę.
Dodac koperek, kukurydzę,rozbełtane całe jajo, mąkę ziemniaczaną.
Wszystko wymieszać, odstawić na 20 minut do lodówki. Wykładać łyzką na patelnię. Podczas smażenia przewracać ostrożnie.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Nesia

Member
Cze 22, 2005
640
1
16
Na pewno beda smaczne :mrgreen: ....podobne kotleciki sa juz na forum, tylko z innymi dodatkami ( grzybki i ser zolty) i juz je probowalam....w najblizszym czasie zrobie twoja wersje Jean :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

asiad

Member
Kwi 5, 2008
114
0
0
dzisiaj zrobiłam te kotleciki...wyszły super
icon_smile.gif

bardzo wiosenne
icon_smile.gif
tyle warzywek
icon_smile.gif
 

moni20

Member
Lis 18, 2007
3,319
1
0
moje kotlety wlasnie siedza w lodowce, dodalam tylko przyprawe do kurczaka i lyzeczke chili. I papryke pol zoltej i pol czerwonej
icon_smile.gif
 

moni20

Member
Lis 18, 2007
3,319
1
0
jean - te kotleciki to pysznosci, z tej porcji wyszlo spokojnie na 3 osoby a my we dwojke zjedlismy wszystko az nam sie uszy trzesly ... nie mam niestety fotki bo nie zdarzylam sfotografowac ! Na stale wchodzi do mojego menu...
Dziewczyny robcie bo warto
icon_smile.gif
przepyszny obiadek, jedlismy z ziemniakami polanymi groszkiem z marchewka....
mniam.gif
mniam.gif
mniam.gif

Dodalam jeszcze jedno jajko wiecej i lyzeczke bulki tartej.
 

SWEETY

Member
Wrz 10, 2008
26
0
0
hej wlasnie je zrobilam i sobie teraz siedza w lodowce.Jaka salatke bym zaproponowala do tego.Bo ziemniaczki juz sie gotuja, ja myslalam o surowce z mlodej kapusty z marchewka i smietana? bedzie pasowac? czy moze jakis sos czosnkowy polany na ziemniaczkach??
 

moni20

Member
Lis 18, 2007
3,319
1
0
znowu je zrobilam ... bardzo pyszne i co najwazniejsze mezul bardzo zadowolony .. smakowity prosty i szybki przepis
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: