Rolada rybna Rosy*

skanna

Well-known member
Mar 21, 2006
4,875
216
63
Graz @ 23 Dec 2006 napisał:
index.php?act=findpost&pid=420118Kopiuje przepis podany przez Rosę
Niemożliwe? Rosę?
Ciebie albo ją chyba pomroczność jasna dopadła
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0

skanna

Well-known member
Mar 21, 2006
4,875
216
63
Aaaa, chyba, że tak. Bo jak wszem i wobec (na innym forum) wiadomo, Rosy przepisy są zbyt wykwintne i dopieszczone i ona ich z zasady NIE PODAJE. Jak sama ostatnio napisała - od dawien dawna.
Ale to wskazuje na to, że pomroczność dopadła jednak ją
icon_razz.gif
 

Jaco

Member
Gru 5, 2004
6,655
1
0
skanna @ 24 Dec 2006 napisał:
index.php?act=findpost&pid=420492Aaaa, chyba, że tak. Bo jak wszem i wobec (na innym forum) wiadomo, Rosy przepisy są zbyt wykwintne i dopieszczone i ona ich z zasady NIE PODAJE. Jak sama ostatnio napisała - od dawien dawna.
Ale to wskazuje na to, że pomroczność dopadła jednak ją
icon_razz.gif
Eeeee tam, samam mam gdzieś kilka przepisów Rosy. W dawnych czasach podawała, nie wiem jak teraz. A ten przepis jak Graz mówiła z dawnych czasów pochodzi
icon_smile.gif



Graz,
Rozumiem, ze porwałaś się na to cudo? Mam nadzieję, że zrobisz zdjecia i zdasz relację z doznań smakowych
anbetung.gif
. Mam drobny problem z wyobrażeniem sobie jak zawinąć w roladę paćkę rybną bez skóry
gruebel_2.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Graz

Member
Gru 2, 2004
13,816
1
38
owszem , zrobiłam, bo sie zasadzałam na nia od kilku lat.

Bardzo dobra, szczególnie z tym sosem chrzanowo-majonezowym. Zaskakująco dobra. Do tej pory połączenie ryb i owoców było dla mnie niedopuszczalne, ale w tym wydaniu jest bardzo bardzo ok, jeden z gości poszedł dalej w wyrażaniu zachwytu i stwierdził: genialne
icon_smile.gif
 

Jaco

Member
Gru 5, 2004
6,655
1
0
Graz @ 25 Dec 2006 napisał:
index.php?act=findpost&pid=420726owszem , zrobiłam, bo sie zasadzałam na nia od kilku lat.

Bardzo dobra, szczególnie z tym sosem chrzanowo-majonezowym. Zaskakująco dobra. Do tej pory połączenie ryb i owoców było dla mnie niedopuszczalne, ale w tym wydaniu jest bardzo bardzo ok, jeden z gości poszedł dalej w wyrażaniu zachwytu i stwierdził: genialne
icon_smile.gif
Słonko,
Zdjęcie, błagam o zdjęcie. Albo chociaż opis jak zawinęłaś paćkę w roladę
icon_rolleyes.gif
 

hazo

Well-known member
Lis 13, 2005
8,347
1,425
113
Jacobino, ja takie rolady zawijam w ściereczkę. Trzeba ją zmoczyć zimną wodą, wycisnąć, posmarować tę część, która będzie stykała się z rybą masłem. Zawinąć. Obwiązać tak, jak baleron. I już. To nie wychodzi paćka, bo ryba ma w sobie klej i masa jest podobna do mięsa mielonego.
 

Graz

Member
Gru 2, 2004
13,816
1
38
Zdjęcia nie zrobiłam.... zawijałam w sucha ściereczkę, nie posmarowana masłem, i dało sie odkleić
icon_smile.gif