KOkosowe pancakes

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
KOkosowe pancakes:

225g maki
2 jaja
szczypta soli
400ml mleka kokosowego
2 lyzki oleju


Kokosowe pancakes:

Przesiac make do miski. Zrobic dziure w mace. Jaja wbic do osobnego naczynia.Dodac sol i pieprz -dobrze ubic. Dodac mleko kokosowe-razem dobrze ubic, powoli dodawac do maki caly czas ubijajac az nasza masa bedzie gladka . Dodac 310 mmlwody i dobrze wszystko wymieszac.Przesiac nasza mase tak aby nie bylo grudek.Odstawic na 30 minut.
Smazyc pancakes na rogrzanym oleju( tak jak placki) przez 2 minuty, tylko ze zamiast przewracac na druga strone podczas smazenia wykladac pancakes od razu na talerz . Powinno wyjsc ich 12


POdawac z piersia kurczaka z kokosie , ale same tez sa dobre

https://www.cincin.cc/index.php?showtopic=538
 

Iguana

Member
Wrz 13, 2004
7,631
0
0
jestes pewna ze ci sie nie wymiksowały przepisy?
tak tylko pytam bo nic o kurczaku nie am w składzie i o pieprzu też :lol:
jak wsyzstko ok to posprzątam te uwage ale zerknij co?
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
Iguanko. bo ja to taki gluptak jestem i tyle.
icon_smile.gif
Ja zawsze podaje te pancakesy z piersiami z kurczaka w kokosie. Przepisikna kokosowe piersi wstawie jak tylko dojade do domu bo akurat teraz jeszcze na uczelni siedze. A co do pieprzu i soli to tylko tak do smaku :mrgreen:

POza tym z przepsiikiem wszystko jest ok, przynajmniej tak mi sie wydaje :mrgreen: A w temacie o mleczku kokosowym mowilam juz o tych kokosowych piersiach":)
 

Iguana

Member
Wrz 13, 2004
7,631
0
0
aaaaaa to ja taka jakas ortodoksyjna bo te placki to dla mnie zawsze były słodkie i dlatego myślałam że cos ci się zmiksowało.
jak kcesz to wymiote to gadanie o bzdetach :wink:
 

kermidt

Moderator
Członek ekipy
Wrz 17, 2004
44,979
4
0
halo
to co tam w koncu jest? 310 ml wody czy 400 mleka kokosowego?
Bo u mnie na bezkrowiu kazdy przepis z innym "mlekiem" na wage zlota.

moze wstyd sie przyznac - nigdy nie robilam pancakes. Nabralam straszliwej ochoty