Strona główna
Fora
Nowe posty
Przeszukaj fora
Co nowego?
Nowe posty
Nowe komentarze profilowe
Ostatnia aktywność
Użytkownicy
Zarejestrowani użytkownicy
Aktualnie online
Nowe komentarze do profilów
Szukaj komentarzy do profilów
Logowanie
Rejestracja
Szukaj
Szukaj wyłącznie po tytułach wątków
Przez:
Szukaj wyłącznie po tytułach wątków
Przez:
Nowe posty
Przeszukaj fora
Menu
Aplikacja forum
Instaluj
Odpowiedź w wątku
Strona główna
Fora
Przepisy
Pieczywo
Pieczywo na zakwasie
CHLEB NA ZAKWASIE (garsc informacji i porad dla poczatkujacych)
JavaScript is disabled. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding.
Twoja przeglądarka jest nieaktualna i może wyświetlać tę stronę nieprawidłowo.
Powinieneś zaktualizować ją lub skorzystać z
alternatywnej przeglądarki
.
Wiadomość
<blockquote data-quote="yrsa" data-source="post: 1101705" data-attributes="member: 13254"><p>Jak zaczynałam piec, to kupowałam mąkę żytnią z Młynów Wodnych. Bardzo dobra, ale już wtedy kosztowała około 5 zł. Jak koleżanka wyczaiła w Auchan makę za 1,67, to bez żalu się przesiadłam. Tylko musiałam kogoś prosić o dowiezienie <img src="https://www.cincin.cc/style_emoticons/cincin/icon_frown.gif" alt="" class="fr-fic fr-dii fr-draggable " style="" />. Teraz najczęściej kupuję w Bogutynie, wychodzi z przesyłką sporo drożej, ale przynajmniej jej nie targam. Ostatnio nabyłam mąkę ż. razową Melvit w Leclercu i coś mi się ona nie bardzo widzi. Kosztuje chyba 3,7 zł.</p></blockquote><p></p>
[QUOTE="yrsa, post: 1101705, member: 13254"] Jak zaczynałam piec, to kupowałam mąkę żytnią z Młynów Wodnych. Bardzo dobra, ale już wtedy kosztowała około 5 zł. Jak koleżanka wyczaiła w Auchan makę za 1,67, to bez żalu się przesiadłam. Tylko musiałam kogoś prosić o dowiezienie [IMG]https://www.cincin.cc/style_emoticons/cincin/icon_frown.gif[/IMG]. Teraz najczęściej kupuję w Bogutynie, wychodzi z przesyłką sporo drożej, ale przynajmniej jej nie targam. Ostatnio nabyłam mąkę ż. razową Melvit w Leclercu i coś mi się ona nie bardzo widzi. Kosztuje chyba 3,7 zł. [/QUOTE]
Wprowadź cytat...
Weryfikacja
Odpowiedz
Strona główna
Fora
Przepisy
Pieczywo
Pieczywo na zakwasie
CHLEB NA ZAKWASIE (garsc informacji i porad dla poczatkujacych)
Top
Bottom