Placek z kapustą wersja qd

Akulka

Member
Gru 28, 2005
29,115
0
0
Tylko szkoda, ze az tak daleko mieszkasz! Bo bym się załapała.
mniam.gif
bardzo ciekawy przepis, do wypróbowania
icon_wink.gif


A nie wiecie jak zrobić babkę z kapustą? Ten smak mnie ściga od dzieciństwa. Tylko ciasto było bardziej luźne. Ale smak... raaaany.... pewnie dzis by mi tak nie smakowała, ale szukam tego przepisu i nigdzie znaleźć nie mogę....
gruebel_2.gif
 

qd

Well-known member
Sie 28, 2005
7,763
1,162
113
Akulka @ 23 Mar 2015 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1569300A nie wiecie jak zrobić babkę z kapustą? Ten smak mnie ściga od dzieciństwa. Tylko ciasto było bardziej luźne. Ale smak... raaaany.... pewnie dzis by mi tak nie smakowała, ale szukam tego przepisu i nigdzie znaleźć nie mogę....
gruebel_2.gif
Opisz prosze tę babkę z kapustą nieco bliżej. Bo może to krewna slowackiego ciasta drożdżowego, gdzie kiszoną kapustę dodaje sie wprost do ciasta, surową taką...
 

Akulka

Member
Gru 28, 2005
29,115
0
0
qd @ 23 Mar 2015 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1569307Opisz prosze tę babkę z kapustą nieco bliżej. Bo może to krewna slowackiego ciasta drożdżowego, gdzie kiszoną kapustę dodaje sie wprost do ciasta, surową taką...
No właśnie, z ta pamięcią, to trochę tak złudnie
icon_redface.gif
Pamiętam, ze babka była dość wilgotna, a kapusta stanowiła jej nadzienie. Zajadałam się zarówno w wersji z kiszoną, jak i surową. No ale teraz, to spytac o przepis, nie ma juz kogo ;-(

Jakbyś miała możliwość kiedyś podpytać o ten przepis, to będę Ci wdzięczna. Na pewno i inni skorzystają, bo kapucha jest pyszna w każdej postaci
icon_mrgreen.gif
mniam.gif
 

qd

Well-known member
Sie 28, 2005
7,763
1,162
113
Młoda kapusta prosiła się o placek. Podnoszę więc
icon_smile.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: