Prosty jabłecznik w wersji light

Cinka

Member
Maj 5, 2006
30,543
12
38
kermidt @ 15 Oct 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1037336Wiesz, klepie tylko co mowia, w tym przypadku nawet nie znajac ich argumentow. Ale czy mam podstawy im nie wierzyc? Tez nie mam
icon_wink.gif
My wobec tego czytając co piszesz nie mamy podstaw by wierzyć tobie, argumentów żadnych nie znasz, a w ogóle to może coś źle zrozumiałaś...
icon_wink.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kermidt

Moderator
Członek ekipy
Wrz 17, 2004
44,979
4
0
Dobrze zrozumialam.
Ze chodzi o sam proces pieczenia. Jak kluski sobie ugotujesz to zdrowsze beda niz pieczony chleb. Co nie znaczy, ze jestem w stanie chleba sobie odmowic
icon_wink.gif
Jem z poczuciem winy
zahnlos.gif


Ale wersja light ze slodzikiem jak najbardziej
handclasp.gif
 

alicjanka

Member
Cze 28, 2006
5,627
0
0
Znam bardzo podobny przepis, gdzie jest spora ilość cukru i znacznie więcej oleju, więc ta wersja zdecydowanie jest light
icon_smile.gif

A tak w ogóle, to zakładam, że jedna osoba nie zje całego ciasta, więc ta 1/4 szk. oleju i 1 szk. orzechów rozkłada się na części.
Gdybym upiekła to ciasto w domu, zjadłabym z niego ok. 1/4,więc to już nie jest tak dużo oleju czy orzechów, prawda Ilona? ;)
fiesgrins.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Mała_Mi

Member
Lis 21, 2006
15,028
2
0
Ilona zakłada zjedzenie całości
icon_cool.gif
 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
kermidt @ 17 Oct 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1037828Dobrze zrozumialam.
Ze chodzi o sam proces pieczenia. Jak kluski sobie ugotujesz to zdrowsze beda niz pieczony chleb. Co nie znaczy, ze jestem w stanie chleba sobie odmowic
icon_wink.gif
Jem z poczuciem winy
zahnlos.gif
kluski gotowane czy pieczone beda mialy wciaz tyle samo kalorii.
Proces pieczenia nie ma zwiazku z jego kalorycznoscia lecz procesami zachodzacymi na powierzchni wypieku, podobno szkodliwymi.
I nie bardzo rozumiem zwiazku pomiedzy jednym, a drugim.
 

kermidt

Moderator
Członek ekipy
Wrz 17, 2004
44,979
4
0
dyskusja jest nieaktu(ł)alna ze wzgledu na zmiane tytulu
icon_mrgreen.gif