Briami

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Oj nie mam nie mam i ubolewam :p
 

izap

Member
Wrz 26, 2007
87
0
0
A ja tez zrobiłam,PYYYCHA
lecker.gif

rodzinka miesozerna,ale niesamowity zapach przyciagnal do kuchni wszystkich
icon_mrgreen.gif

pochłoniete zostało szybciutko!!!
a mięty tez nie dalam, bo nie mialam....i tak smakowało!

pozdrawiam i polecam
 

fineska

Member
Lut 12, 2006
124
0
0
właśnie siedzi w piekarniku...ale chyba nie moje smaki...moja cukinia jest za cienko posiekana i mi sie wszystko zmasliło po prostu..ale ziemniaczki super!! a nie pasuje mi chyba ten zapach ziół....może czosnek, a może oregano...choc obie te rzeczy uwielbiam..tak czy inaczej zjem..i moze doorbie do tego sos z majonezu smietany i granulowanego czosnku....i buleczka
icon_smile.gif


moze i posmakuje...zobaczymy...na razie siedzi jeszcze w piekarniku ...
 

Buka

Well-known member
Wrz 19, 2004
28,664
2,963
113
Robię je kilka razy w sezonie, zawsze bez mięty, za którą nie przepadam. W chłodniejsze dni smakuje nam do grillowanego mięsa.
mniam.gif
 

fineska

Member
Lut 12, 2006
124
0
0
zrobilam ...zjadlam...sama nie wiem czego sie spodziewalam...napisze ze dobre ale nie jakies zniewalajace....na pewno kiedys powtorze co oznacza ze przepis ląduje w mojej pamieci
icon_smile.gif

dzieki
icon_smile.gif
 

monika1207

Member
Wrz 17, 2007
109
0
0
zrobiłam na obiad, bardzo mi smakowało. Nie dodałam ziemniaków ani mięty. Natomiast dodałam różyczki brokuła i dużo pieczarek grubo pokrojonych oraz zioła prowansalskie. Jutro zamierzam zrobić powtórkę
icon_smile.gif
dziękuję za przepis.
 

eremiw

Member
Wrz 1, 2007
259
0
16
Kończą mi się małe cukinie, a z dużej to juz nie to:((( Tyle razy już to robiłam i nigdy nie mamy dość. Zawsze na dużej blaszce do ciast , na wierzchu pokrojona w kostkę feta. Daję świeżą miętę gdy nie zapomnę, zamiast oregano dałam tymianek dzisiaj i też było pyszne.
 

satoro

Member
Mar 20, 2009
21
0
0
Właśnie wstawiłam briami do piekarnika. Zobaczymy jak mi się uda
lecker.gif
ale już sam zapach przy mieszaniu wszystkiego przyprawiał mnie o euforię. Uwielbiam taką kuchnię.
wink.gif
 

małgośka79

Well-known member
Maj 4, 2007
1,983
479
83
Zawsze jak maja przyjsc jacys znajomi, a ja nie wiem co zrobic do jedzenia, to maz podpowiada - zrob ta zapiekanke. Oznacza to wlasnie briami
icon_smile.gif
Szkoda tylko, ze az 1,5 h trzeba czekac, zeby ta pysznosc zjesc
icon_smile.gif
 

valvula

Member
Sie 14, 2008
30
0
0
Oto moje dzieło. Wykonane w różnych proporcjach i wariantach. Najlepsze jednak było z kabaczkami.DSCF2428.jpg
 

Załączniki

  • DSCF2428.jpg
    DSCF2428.jpg
    39.5 KB · Wyświetleń: 8

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
Pyszne, dodalam jeszcze pieczarki, pieklam razem z kurczakiem na jednej blaszce, dziekuje za przepis
anbetung.gif
 

Załączniki

  • P1020936.JPG
    P1020936.JPG
    170.9 KB · Wyświetleń: 0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
Robiłam sobie na grillu.
Troche inny skład: 2 ziemniaki w cienkie plasterki, 4 małe marchewki tez poplasterkowane, kilka pieczarek, cukinia w półtalarki. Sól, koperek.
Jadłam z keczupem. Pyszne
icon_exclaim.gif
 

katarzynka

Member
Wrz 13, 2004
1,003
0
0
przepyszne! podalam z sosem tzatzyki. do powtorek:)
 

margarett

Member
Wrz 14, 2007
607
0
16
Pyszne, pyszne! Zrobiłam bez parmezanu, ale przed podaniem dodałam pokrojoną w kostkę fetę. Polecam w takiej wersji
lecker.gif
 

Gucio

Well-known member
Kwi 2, 2007
2,126
1,633
113
pyyyyyyyyyyyyyyyszna
lecker.gif
dodaliśmy bakłażana, a czosnku następnym razem dodamywięcej, ale za to mniej oliwy/oleju, za to więcej czosnku, ser daodaliśmy radamer wędzony plus feta - REWELACJA
lecker.gif
a i
icon_mrgreen.gif
piekliśmy krócej
mniam.gif
na pewno do powtórki
icon_razz.gif
mniam.gif
 

Xavierka

Member
Lip 13, 2009
137
0
0
małgośka79 @ 30 May 2009 napisał:
index.php?act=findpost&pid=860166Zawsze jak maja przyjsc jacys znajomi, a ja nie wiem co zrobic do jedzenia, to maz podpowiada - zrob ta zapiekanke. Oznacza to wlasnie briami
icon_smile.gif
Szkoda tylko, ze az 1,5 h trzeba czekac, zeby ta pysznosc zjesc
icon_smile.gif
Rzeczwyiście czas czekania 1,5 h może trochę zniechęcić, u mnie (być może z winy piekarnika briami się piekło ok.2 h
icon_sad.gif
).
Myślę,że głównym winowajcą tak długiego czasu pieczenia są surowe ziemniaki.

Jutro spróbuję zrobić Briami, ale z lekko podgotowanymi ziemniakami i mam nadzieję, że czas pieczenia się znacznie skróci.