cafe banana*

ajaj

Member
Wrz 17, 2008
1,671
23
38
I ja poczynilam, fajne na takie upaly. Mezu smakowalo.

Cafe_banana.JPG
 

Załączniki

  • Cafe_banana.JPG
    Cafe_banana.JPG
    86.5 KB · Wyświetleń: 1

samanta

Member
Sie 19, 2007
16,197
1
0
Wczoraj piłam, to jest nieunikniony napój w upały!
 

Aniutka

Well-known member
Maj 11, 2008
2,096
1,523
113
Wreszcie wiem jak spozytkowac zamrozone banany! Zawsze wrzucalam zbrazowiale banany do zamrazarki - potem byly jak znalazl na banana bread. Ale ostatnio jakos banana bread sie nam odwidzial i mielismy zapas mrozonych bananow. No coz, juz nie mamy
icon_mrgreen.gif
Jeden mrozony banan, lyzeczka kawy i szklanka mleka - pychota.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Kasia0407

Member
Lut 3, 2011
815
0
0
Smak rewelacja, dla mnie wyjście śniadaniowe, bo rzadko chce mi się coś robić i jem w pracy, kawa na wejście obowiązkowa, a tu jeszcze nie będzie mi burczało w brzuchu po samej kawie
icon_smile.gif
 

agu

Member
Lip 3, 2008
1,024
0
36
Właśnie wypiliśmy z mężem. Wchodzi do naszego jadłospisu! Pyszna.
 

samanta

Member
Sie 19, 2007
16,197
1
0
A jeszcze mam zawsze złudzenie że taka zdrowsza, bo z bananem
dump.gif
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,378
3,659
113
Ulubiony koktajl moich chłopaków.
Chciałam ich zniechęcić, bo stary ma nietolerancję laktozy i nie powinien pić mleka, a młody ma młodzieńczy trądzik, a to ponoć bomba trądzikotwórcza, ale zadziałało na tydzień.
Wczoraj znów kupili mleko i banany....
icon_biggrin.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ashira

Member
Gru 11, 2008
1,762
0
0
jestem oczywiście wielką fanką oryginalnego przepisu i z dobrym efektem zamieniałam kawę rozpuszczalną na zwykłą parzoną.
Ostatnio jednak otwieram zamrażarkę - a tam nie ma bananów! a pamiętam że na pewno jeden był! uciekł ;) ale za to znalazłam paczkę mrożonych truskawek i zamiast banana użyłam garści truskawek - wyszło przepyszne ;) tylko teraz dosłodziłam czego normalnie nie robiłam.
Mam jeszcze owoce leśne zamrożone i zastanawiam się czy nie wypróbować takiej mieszanki ;)
 

Ashira

Member
Gru 11, 2008
1,762
0
0
jaxja @ 3 May 2013 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1426599Ashira, czy robiąc z truskawkami tez dodawałaś kawę?
Tak tak, dokładnie tak samo jak w przepisie tylko zamiast banana truskawki ;)
dodam, że ja zawsze dodawałam trochę wody jednak bo dla mnie było za gęste i tak też robię z truskawkami, ale odrobinę.
Kiedyś piłam w kawiarni czekoladę na zimno z truskawkami i podejrzewam, że to było podobnie zrobione czyli mocne kakao zmiksowane z truskawkami
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

samanta

Member
Sie 19, 2007
16,197
1
0
O, a ja kiedyś zrobiłam z truskawkami z braku bananów i dla mnie to była porażka. Nawet chyba tu o tym napisałam.
 

samanta

Member
Sie 19, 2007
16,197
1
0
Ale taka klasyczna cafe banana jest koniecznym elementem lata. Nie pamiętam już jak to było, zanim poznałam ten przepis.