Carving.

Jo_anna1

Member
Lip 9, 2009
3,219
0
0
Swietne dekoracje. Przepiękne Martyna
a ja właśnie uświadomiłam sobie, że pożyczyłam komuś książkę : Sztuka dekoracji potraw" noszzzz i nie pamiętam
baa.gif
icon_eek.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
nauczylam sie tego na kursie,jak bede miala cukinie postaram sie zademonstrowac chociaz nie latwo oddac to na zdjeciach
 

ania-magda

Member
Gru 30, 2009
347
0
0
Prześliczne, gratuluję talentu
icon_smile.gif
A mnie ciekawi najbardziej, jak zrobić takie płatki kwiatów - bo na pierwszy rzut oka wygląda na trudne...
icon_rolleyes.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
moze sie to wam wydac dziwne ale juz nie pamietam ile zaplacilam
dump.gif
zapytam pozniej meza,moze on pamieta
uczyl mnie Mistrz Polski, ja mialam indywidualnie poniewaz nie zebrala sie grupa a ze bardzo mi zalezalo to pojechalam
wszelkie info na temat kursu,ktory ja mialam jest tutaj ,mozna zadzwonic i zapytac o cene
http://www.carvingart.pl/index.php?docid=4
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Martyna natchnełaś mnie i na imprezce przyozdobilam wędlinki lilią z cebuli zabarwiona na niebiesko w liściach sałaty:) a na drugim półmisku były anturia z papryczek
banana.gif
ale powiedz mi jak zrobić aby papryczki były bardziej miękkie? cebulkę pokroiłam ,dałam do wody z barwnikiem papryczki rozciełam wyciełam pręciki nasienne i też dałam do wody ale cieplejszej żeby zmiękły ale chyba były za grube
baa.gif
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
waszka ciesze sie
banana.gif

ja nie mialam problemu z papryczkami chociaz fakt ze trzeba delikatnie z nimi postepowac,mozna je moczyc w wodzie ale naprawde nie wim czy to cos pomoze, do sprawdzenia!!!
 

waszkamaszka

Member
Gru 21, 2010
362
0
0
Martyna onieśmielasz mnie chciałam coś zrobic na dzisiejszą imprezkę ale gdzie mi tam nie będę się osmieszała
cluebat.gif