Chleb z San Francisco

dana

Member
Sie 9, 2005
53
0
0
wysłałam do galerii potraw, zobaczymy w jakim stanie dojdzie to zdjęcie, robię to pierwszy raz, więc proszę o wyrozumiałość jakby coś nie tak wyszło. Pozdrawiam
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
tez jestem ciekawa, ale nie czekajac sprobuje moze chleb ktory mam zaplanowany dzisiaj upiec na lisciach.

Pewnie mozna i na lisciach chrzanu, bo takie tez widzialam. Jak myslicie :?: :?:
i ciekawa jestem, czy próbowałaś
icon_smile.gif

a na lisciach chrzanu oczywiscie sie piecze, Dana nawet w maszynie upiekła,z tego co widziałam na stronei chlebapolskiego (Dana, wow!!!!)

acha i Dana, czemu niemożesz tutaj wkleić zdjęcia?
 

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
Aaaa to to jest ta Dana, konkurentka moja :!: :twisted: :mrgreen:
No tak :!: to jak wszyscy się tak zachwycają chlebem na liściu chrzanowym, to ja już sobie lepiej pójdę popłakać w kąt
icon_sad.gif

Witam i przepraszam za zaśmiecanie, ale nie mogłam się powstrzymać :mrgreen:
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
Beata, ja sie nei zachwycam - spojrz na mój wątek w neimei. mzoe to i fajnei wygląda, ale lisc odpada, a chleb nei ejst taki chrupiący jak na kamieniu albo w keksówce.
 

mirabbelka

Moderator
Członek ekipy
Gru 22, 2004
5,066
434
83
Aaaa to to jest ta Dana, konkurentka moja :!: :twisted: :mrgreen:
No tak :!: to jak wszyscy się tak zachwycają chlebem na liściu chrzanowym, to ja już sobie lepiej pójdę popłakać w kąt
icon_sad.gif

Witam i przepraszam za zaśmiecanie, ale nie mogłam się powstrzymać :mrgreen:
Beata, powiem Ci cos w tajemnicy.
Dana nie moze byc Twoja konkurentka, bo byla juz moja
Czyli maszyna jest Twoja :cheers: :cheers:
 

dana

Member
Sie 9, 2005
53
0
0
witam Was, ładnie to tak mnie obgadywać pod moją nieobecność ?
icon_sad.gif
A tak poważnie to nie chcę byc niczyją konkurentką, wysłałam ten chlebek nawet nie wysilając się z dodatkami, chciałam tylko podkreślić, że to co wydaje się być niemożliwe, możliwym jest. Nie zależy mi na wygranej, wysłałam ten chlebek jako ciekawostkę. Jeśli wpadnę znów na jakiś pomysł to będę wysyłać od czasu do czasu nawet jak skończy się konkurs. Przywiązałam się do tej firmy jak "chłop do ziemi" Od jutra nie będzie mnie na forum, wreszcie urlop i wymarzone zbieranie grzybów i zrobienie łopaty do chlebka. Przyrzekłam sobie, że na urlopie nie będę piekła nie wiem czy wytrzymam. Pozdrawiam i spisujcie się dobrze.
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
A ja wczoraj upiekłam ten chleb w keksówce! Niestety nie miałam okazji spróbować, bo zabrał go Luk, jak był jeszcze ciepły. Urósł nieprawdopodobnie, widziałam zdjecie, jest pełen dziur i cudownie pachniał. Lukasz twierdzi, że jest pyszny!
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
a opowiesz jak smakuje? Bo mój Luk nie potrafi przelać doznań smakowych na słowa
icon_smile.gif
Mówi, że pycha był i tyle.

a pachniał wspaniale. i wspaniale urósł...
 

kermidt

Moderator
Członek ekipy
Wrz 17, 2004
44,979
4
0
E tam rano. Rano juz nie bedzie tak chrupal. Jeszcze zdarzysz dzis odkroic dupke.
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
16767743ae.jpg


musze w takim razie go sobie upiec!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
ale dziury :shock:
jest jakas metoda zeby recznie wyrabiajac miec takie dziury ?