Ciasto kruche z masą i jabłkami

margolcia

Member
Lis 9, 2004
2,019
0
36
ciacho w smaku i w wyglądzie jest bardzo fajne i wszystkim smakowało - bardzo dziękuję za przepis! następnym razem jak będę robiła (a na pewno tak będzie) dodam tylko trochę mniej mąki - zresztą tą ilość trzeba dobierać do gęstości ciasta - być może moje nie potrzebowało aż tak dużo. Tak czy inaczej powtórka będzie - :handclaps:
 

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
Ja zrobiłam znów :!: tym razem skorzystałam z pomysłu sylwii18 i zrobiłam w formie tortu na swoje urodziny :
tortna400062xv.jpg

w przekroju może też wstawię zdjęcie ale dopiero wieczorem albo jutro.
 

imamcia

Member
Lis 29, 2005
2,398
0
36
Cudnie wygląda! Chyba przestane zaglądac w ciasta, bo zamiast chudnięcia, rosnę
Sto lat Beatko!
 

Agata

Member
Paź 7, 2005
1,214
1
0
Piękny torcik Beatko mój 6cio latek z całą stanowczością stwierdził przed chwilą że chce taki na urodziny :mrgreen: na wtorek :cheers:
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
ale pięknie wygląda Beatko! Cieszę się ze mój pomysł na tort komuś sie przydał a to za urodzinki :cheers: :cheers: :cheers:
 

miranka

Member
Sie 16, 2005
415
0
0
Wczoraj zrobiłam . Bardzo smaczne.Dałam cytrynową galaretkę do jabłek i wysżło takie słodko- kwaśne. Dla mnie pycha!!
Dzięki za przepis.
Pozdrawiam
Mirka
 

Aletka

Member
Maj 4, 2005
78
0
0
katka.c - ciasto kruche mięknie jak przełoży się masą, jak zrobisz to ciasto w sobotę to na niedziekę będzie w sam raz
 

sylwia18

Member
Wrz 24, 2005
3,577
0
0
moje ciacho stało 3 dni zanim sie do niego dobraliśmy i pyszne było ale myślę że tak jak Aletka pisała po jednym dniu będzie też bardzo smaczne
icon_smile.gif
 

pooja

Member
Mar 22, 2006
8
0
0
hej
icon_smile.gif
mam zamiar zrobic te ciacho i mam takie troche glupie pytanko
icon_razz.gif


poniewaz w tym kremie jest mleko dlatego interesuje mnie waznosc tego ciasta. jak zrobie w czwartek to czy w niedziele bedzie sie nadawac do sporzycia jak myslicie? to jest wazne
icon_smile.gif
 

arielka

Member
Kwi 6, 2005
709
0
0
Jeśli będziesz przechowywała w chłodnym miejscu to nie ma problemu. Chociaż ja osobiście wolę świeże ciasta.
Ale jeśli nie masz innej możliwości, rób już w czwartek
icon_smile.gif
 

pooja

Member
Mar 22, 2006
8
0
0
zdecydowalam sie jednak ze jutro je upieke
icon_smile.gif


mam jeszcze pytanko

ta margaryne to dodaje sie do cieplego budyniu tak?
 

kasiak73

Member
Lut 15, 2005
2,590
0
0

Moje ciasto gotowe
Nie wytrzymalam i juz sprobowalam pyszne mniam
Napewno jutro bedzie jeszcze lepsze,dałam galaretke agrestowa i fajny jest zielony kolorek jabłek
Pozdrawiam
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Beatko zaciekawił mnię szablon, jak on wyglądywuje, kładzie się go bezpośrednio na polewę, nie przyklei się, czy może ma jakieś nóżki i stoi nad tortem?