Czekoladki z cytrynowym ganache

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
Marg @ 8 Aug 2012 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1328427A myslałam, że nie polezę jednak do Biedronki
strafe.gif
Marg, to mnie tak bijesz???
icon_sad.gif
myślałam, że się ucieszysz, żem zrobiła takie pikne
icon_sad.gif
icon_mrgreen.gif


puella @ 8 Aug 2012 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1328440Beata Twoje czekoladki sa perfekcyjne, tak to jest jak sie jest osoba o wielu talentach ecchhh, tylko pozazdroscic.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
no właśnie,
icon_smile.gif
Piękne! Ja wczoraj miałam już dość i myślałam, że już dziś dam spokój, ale ponieważ zostało mi "farszu" dorobiłam kolejne porcje
icon_mrgreen.gif
 

Shinju

Member
Lis 26, 2006
9,691
0
36
Moja młodsza siostra kupiła foremkę do czekoladek i chciała jakieś zrobić, więc podałam jej m.in. link do tego przepisu. Wypróbowała i wyszło smacznie. Jak na pierwszy raz wyszedł jej trochę zbyt gruby wierzch, ale następnym razem jestem pewna, że będzie dobrze.

Marg, powiedz mi jakim pędzelkiem smarujesz foremki czekoladą? I w ogóle, dzięki za przepis
icon_smile.gif
 

Marg

Well-known member
Wrz 23, 2008
17,678
78
48
Shinju @ 30 Nov 2014 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1551523Moja młodsza siostra kupiła foremkę do czekoladek i chciała jakieś zrobić, więc podałam jej m.in. link do tego przepisu. Wypróbowała i wyszło smacznie. Jak na pierwszy raz wyszedł jej trochę zbyt gruby wierzch, ale następnym razem jestem pewna, że będzie dobrze.

Marg, powiedz mi jakim pędzelkiem smarujesz foremki czekoladą? I w ogóle, dzięki za przepis
icon_smile.gif
CZymś takim - grubość chyba 8 czy 9