Hot Dogi w cieście i Murzin biały*

małgośka79

Well-known member
Maj 4, 2007
1,983
479
83
Zrobilam wg przepisu Dolly. Super! Wlasnie mi czegos takiego brakowalo. Zrobilam z tej porcji 5 sztuk i wlozylam cala parowke do srodka. Ale nastepnym razem tez zrobie 10 i do kazdego wloze polowe parowki. Lekko za duze wyszly i za duzo ciasta jak dla mnie. I moze posmaruje ciasto koncentratem z przyprawami, bo mi czegos w sodku brakuje
icon_smile.gif
Dzieki za przepis.
 

Beata71

Member
Sty 19, 2006
428
0
0
Zrobiłam z obydwu przepisów. Są bardzo dobre ale bardzo różne. Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego przepisy zostały połączone. Poza nazwą "hot dog" mają niewiele wspólnego. Inne składniki i proporcje, inny sposób wykonania i inny efekt końcowy.
Proponuję jednak rozdzielić.
 

monisia.zz

Member
Lut 8, 2009
227
0
0
bardzo fajne:) robiłam z przepisu Dolly
zdjęcie słabe ale miałam wyjątkowo mało czasu na jego zrobienie ;)
 

Załączniki

  • DSC04602.JPG
    DSC04602.JPG
    61.1 KB · Wyświetleń: 0

tillandsja

Member
Gru 15, 2004
6,771
0
0
swietny przepis, hot-dogi znakomite...
oznacza to, ze czesto beda goscily na naszym stole
icon_smile.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Po nocy tu weszłam, a nie mam parówek
cry_1.gif

przepis tak zachęcający, że natychmiast by się chciało zrobić i zjeść
aż mi pachnie ze zdjęć serem, parówkami i ciastem drożdżowym
cry_1.gif


Beato71, z którego przepisu hot dogi były smaczniejsze?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Uprzejmie donoszę, że powiększam grupę entuzjastów tegoż przepisu - na razie wypróbowałam wersję Dolly.

A przepis poszedł w świat...
icon_smile.gif
 

KAROTKA

Member
Maj 27, 2007
1,245
0
0
Podpowiedzcie, czy nadają się do jedzenia na zimno...
Mąż jest kierowcą i jeździ od rana do wieczora (a czasem i do rana
zahnlos.gif
) i ciągle tylko te kanapki... brrr...
Zaczyna się skarżyć, że chwilami ma dość...
Pomyślałam, że mógłby coś takiego hod-dogowego zjeść dla odmiany, a On jest miłośnikiem takich wynalazków
icon_wink.gif


Tylko napiszcie, czy ktoś jadł na zimno, czy wszyscy na ciepło...
 

martyna22a

Member
Lut 9, 2009
803
0
0
jak najbardziej moga byc na zimno, ja zawsze robie w duzych ilosciach wiec jemy j na cieplo i na zimno, oczywiscie nie beda takie jak te cieplutkie ale na pewno lepiej niz kolejny dzien z kanapka
 

kasia_81

Member
Wrz 30, 2009
25
0
0
Zrobiłam! Oczywiście te z przepisu Dolly. Wyszły paluszki lizać. Następnym razem dodam troszkę soli do ciasta, bo były trochę za słodkie i wrzucę pieczarki. Myślę że fajne by były wariacje z kabanosami
wink.gif
 

moni20

Member
Lis 18, 2007
3,319
1
0
Zrobione ale jakos mi nie podeszly moze to nie moj smak poprostu!! Zdecydowanie trzeba dac cala parowke nie pol. Z ciastem dobrze sie pracuje latwe do zrobienia:)
 

Asjuma

Member
Sie 23, 2010
5
0
0
Witam,
wczoraj trafiłam na ten przepis (Dolly) i od razu wieczorem poszedł w ruch. mała modyfikacja nastąpiła dałam mniej cukru i dodałam soli. ciasto bardzo fajne takie elastyczne. Były bardzo smaczne
icon_smile.gif
następnym razem dodam jakiś farsz pieczarkowy
icon_smile.gif

pyszota
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

iwonka_sz

Member
Sie 27, 2008
315
0
0
Zrobiłam wczoraj z przepisu Dolly. Dodałam trochę więcej mąki, bo po dodaniu rozpuszczonej margaryny, ciasto wydawało mi się za rzadkie. Wyszły bardzo dobre- cienkie ciasto ( miałam 7 parówek Berlinek ). Mężowi smakowały bardzo, również na zimno. Posypałam solą gruboziarnistą i sezamem. Myślę, że powtórzę ten przepis przed jakąś podróżą ( lepsze od kanapek
icon_mrgreen.gif
).
 

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
Podniosę sobie, bo jutro robię
daumen.gif