marshmallowsy

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
aaaaaa!!!! czy w wawie jest kaufland!!!????
 

dziunia

Moderator
Członek ekipy
Paź 30, 2004
27,454
7
38
CYTATja mialam termometr (niestety przestal dzialac, ale byl z DUKI cale szczescie, wiec mimo, ze tamtych juz nie ma w ofercie, wymienili mi na super pudlo do przewozenia tortów ) - taniutkie są w IKEI.
yhmmm z Ikei też przestał działać
icon_mad.gif
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Malgosimi @ 6 Feb 2007 napisał:
index.php?act=findpost&pid=444946ja mialam termometr (niestety przestal dzialac, ale byl z DUKI cale szczescie, wiec mimo, ze tamtych juz nie ma w ofercie, wymienili mi na super pudlo do przewozenia tortów
icon_lol.gif
) - taniutkie są w IKEI.
icon_eek.gif


Też mam termometr z Duki, do mierzenia temp mięsa w piekarniku. Mierzy każdą temp jak się sondę zanurzy koniuszkiem. Też taki miałaś?
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
tak, taki srebrny maly stawiany z cztnikiem do 300 st (zalezalo mi na tak wysokiej do robienia cukierkow i smazenia w glebokim tluszczu)
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
nie wiem z rok?, ale w duce gwarancja jest dozywotnia
icon_razz.gif
)
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Malgosimi @ 16 Feb 2007 napisał:
index.php?act=findpost&pid=450485nie wiem z rok?, ale w duce gwarancja jest dozywotnia
icon_razz.gif
)
To fajnie, że dożywotnia
icon_mrgreen.gif


My właśnie zrobilismy mashmallowsy z glukozą Delecty. Myślę, że wyszły dobrze, tylko musieliśmy miksować o prawie 10 minut dłużej niż podane, bo mamy zwykły robot z 3 prędkościami
icon_smile.gif
Ochlapało mi to-to wszystko w kuchni, a później mało nie uciekło z pojemnika, w którym miksowaliśmy. Teraz czeka na zastygnięcie do jutra, ale już takie nie zastygnięte jest
mniam.gif
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Po zdjęciu folii spożywczej, którą przykryłam dziś rano gotowe już w prawdzie pianki, powalił mnie zapach truksawek. Nie sądziłam, że będą one tak bardzo wpływać na te puchate słodkości
fiesgrins.gif

Nie wiem tylko dlaczego w jednym zrobiła mi się taka warstewka galaretki, którą widać na zdjęciu. Nie wpływa ona jakoś na smak. W zasadzie w niczym nie przeszkadza. Zrobiła mi się w jednej porcji, a w drugiej już nie
gruebel_2.gif
Mimo wszystko są idealne i niczym nie ustępują tym ze sklepowej półki! (poza ceną
icon_wink.gif
) Są nawet bardziej puszyste i nie robi się z nich taka guma jak się je je.

No i napiszę jeszcze, że tego strasznie dużo wychodzi. Jak dla mnie niemożliwe jest skonsumowanie tego z pomocą młodych żarłoków w jeden lub dwa dni. Zamknęłam je narazie w puszce po ciastkach, a oto zdjęcie:



PS. Termometrowi z Duki skończyła się skala przy 100 stp. C.
icon_lol.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
ciesze sie bardzo, pieknie wygladaja...
hm... jak to sie skonczyla skala?
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0