Masa cukrowa do dekoracji tortów i nie tylko... cz. II

Status
Ten wątek został zamknięty.

Megi428

Member
Gru 26, 2010
439
0
0
A to pewnie że tak - taki fajny luzacki
icon_mrgreen.gif
 

Jo_anna1

Member
Lip 9, 2009
3,219
0
0
dziewczyny jak zwykle ogromnie wspieracie
daumen.gif
anbetung.gif


Evenstar_Arwen @ 20 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1095349Jo-anno piękny ten tort! Mam pytanie jak zrobiłaś tę księgę? Przycinałaś biszkopt czy może masz specjalną formę? I jeszcze jak zrobiłaś te boki żeby przypominały kartki papieru?
nie mam formy na księgę i nie zamierzam nabywać
icon_mrgreen.gif
Biszkopty na księgę jak już przełożę zanim posmaruję górę nacinam pośrodku i lekko ścinam pod skosem boki. Potem obsmarowuję i uzupełniam masą wszelkie niedocviągnięcia. a żeby upodobnić boki do kartek zanim msę odstawię do schłodzenia przeciągam widelcem. Z dwóch stron prosto a z dwóch pod kątem-tak jak rozkładałyby się kartki. Moja córka zawsze mówi: "mamo, znowu napadłaś na tort z widelcem"
icon_mrgreen.gif


sabinal @ 20 Feb 2011 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1095391Jo_anno, śliczny jak każdy Twój. Do dzidziusia masz foremkę?
Nie mam foremki do dzidziusia, ale zamierzam zakupić( jak juz będę piękna i bogata, a może to było w odrotnej kolejności
gruebel_2.gif
)
Mam foremkę do twarzy, wykorzystuję ją tylko do dzidziusiów bo jest malutka. to z niej odcisnęłam główkę i później jeszcze trochę "zniekształciłam" resztę robiłam już bez "pomocników"

Mam nadzieję,że wytłumaczyłam zrozumiale
icon_mrgreen.gif
 
Status
Ten wątek został zamknięty.