Piersi pod kartofelkami

Małgoś.dz.

Member
Paź 25, 2004
4,687
1
0
U mnie właśnie siedzi w piecu. Zamelduję potem jak smakowało.
icon_smile.gif
 

jaka

Member
Wrz 15, 2004
1,653
0
0
Zrobiłam wczoraj - PYSZNOŚCI!!!
Wszystko rozpływało się w ustach.
Zmiana jaką wprowadziłam, to zmiana dla zabieganych, leniwych, z małymi dziećmi... zamiast marcheweczki świeżej dałam mrożone maluśkie zwane mini
Danko wylądowało w moich ulubionych.
Dziękuję Iguano.
 

nurthena

Member
Paź 23, 2005
320
0
0
mam pytanko, czy pioeczarki trzeba wczesniej przysmazyc?? zy surowe kladziemy?? A i co to za przyprawy na ziemnaiczkach i amrchewce chyba n 3 zdjeciu??
A swoja droga danie wyglada tak apetycznie ze pewnie jutrro zawedruje u mnie nas tol Juz sie nie moge doczekac :*
 

nurthena

Member
Paź 23, 2005
320
0
0
okej zorbilam dzisiaj !!
Dzieki iguanko za odpowiedz ;)

A wyszlo hmmm... pyszne po prostu super danko ;) kurczak mieciutki i soczysty ziemniazki i marchewka tez mialy super smak. :cheers: :cheers: :cheers: A u mnie w domq przepadaja za gotowanymi warzywami wiec wszyscy bli wniebowzieci
Zrobilam z podowjnej porcji (duza rodzinka ;)) i zjedlismy prawie wszystko!!! A mialo zostac na poniedzialek...
icon_razz.gif
Polecam wszystkim :* :dance:
 

Iguana

Member
Wrz 13, 2004
7,631
0
0
kolejna zadowolona ale fajowo :dance:

Sorry ze nie zauwazyłam pytania wczesniej :oops: dobrze ze mamy PW bo te zwykle widac nawet jak człowiek wpada tylko na chwilke coś sprawdzić :mrgreen:
 

dziad

Member
Wrz 13, 2004
2,904
0
36
To byl nasz dzisiejszy obiad. Bardzo, bardzo smaczny obiad. Maz kazal mi podziekowac Ci, Iguano, za przepis. :blume: Ja sie oczywiscie dolaczam do tych podziekowan. :blume:
Proste i pyszne danie.
 

hazo

Well-known member
Lis 13, 2005
8,347
1,425
113
Iguano, jak myślisz, czy można to danie włożyć do zimnego piekarnika? Wykorzystałabym do niego mój żabkowy romertopf, a jego wkłada się przecież do zimnego pieca. Pewnie trochę dłużej musiałoby w nim siedzieć.

P.S. Ale fajne podpisy dawałaś do swoich zdjęć :!: :lol: Mam specjalny foder na przepisy, które mnie interesują i przy kopiowaniu wyświetlają się nazwy zdjęć.
 

trzykrotka

Member
Mar 21, 2006
37
0
0
dziewczyny, ja chciałam na chwilkę wrócić do sprawy pękających naczyń... dlaczego tak się dzieje? czy to chodzi o to, że nie można dawać na wierzch mrożonych rzeczy (ale znów - dlaczego?) :roll: ja, na szczęście nie miałam jeszcze takiej sytuacji, ale wolę poznać prawa fizyki przed przygotowaniem potrawy ;)
sorry za off-topic :oops:
 

Iguana

Member
Wrz 13, 2004
7,631
0
0
hazo nie mam takich doświadczeń ale nie ma jak spróbować. Jesli sie okaże ze jeszcze twarde to włozysz sobie jeszcze na kwadransik i już.

trzykrotko ja mysle ze naczynia szklane nie lubia szoku termicznego. Jak sa rozgrzane do 200 stopni a z mrozonki wycieknie zimna woda to pękają.
 

Barstan

Member
Mar 17, 2006
97
0
0
Iguana

przepis znakomity :knuddel: zrobil furore podczas pobytu w Sydney,
moja kolezanka troche "noga "w gotowaniu wiec jak tam jade to 2-dni same gotowanie,ale potem jest :mniam: wyzerka jak sie patrzy ;)

pozdrawiam-Barstan :blume: