Placuszki z cukini i fety

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
no niestety użułam polskiej fety, ktora sama w sobie jest bardzo miękka, a na dodatek, zostawilam odciekającą cukinię w kuchni i jak wróciłam była już połączona z fetą (mama :roll:), więc nie wiem, czy została odciśnięta, czy nie (nawet wolałam nie pytać, bo byłaby jakaś awanturka
icon_smile.gif
)

napewno zrobię drugie podejście, bo smak przypieczonych boków był przepyszny :mrgreen:
 

lidiakd

Member
Mar 17, 2005
525
0
16
Zrobila i ja! Pycha w smaku, tez mi sie troszke rozwalaly, ale to nic
icon_smile.gif
. Smak wynagrodzil wszelkie niedogodnosci.
 

Hichotka

Member
Lut 8, 2005
11,323
0
0
ja robię z polską, miękką, pseudo fetą i zawsze wychodzą :lol:
trzeba odcisnąć starannie cukinię ewentualnie dodać ciutkę więcej mąki i po problemie :lol: ;)
uwielbiam je :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Layla

Member
Kwi 20, 2005
2,869
1
0
A ja to już wariacje uskuteczniałam na ten temat...
I polecam placki z dyni z fetą, placki z dyni z żółtym serem, packi z dyni z zieloną dymką i papryką... Wszystko dobre i warte spróbowania
 

dziad

Member
Wrz 13, 2004
2,904
0
36
Melduje, ze zrobione, zjedzone, talerze wylizane.

Gdy powiedzialam mezowi, co bedzie na obiad , to zrobil przerazona mine. :mrgreen: Grymas przeszedl mu po pierwszym placuszku. Zjedlismy je z kwasna smietana doprawiona pieprzem i sola (mial byc jogurt, ale zamiast naturalnego , chwycilam w sklepie truskawkowy :mrgreen: :dump: ) i z salatka z pomidorow i cebuli z oliwa i octem balsamicznym. Bardzo ladnie smakowo nam sie to zgralo.

Problemow z konsystencja nie mialam - odcisnelam dobrze cukinie i feta byla grecka, takze utrzymaly forme doskonale.
 

tudik

Member
Paź 29, 2004
550
4
18
pysszne sa i tyle. i zadnych problemow z konsystencja
 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
moglby mi ktos pokazac jak wyglada opakowanie od greckiej fety ktorej uzylyscie do tych plackow?

mimo ze odciskalam, dalam wiecej maki nie byly one tak ladne jak te z Waszych zdjec.
a przez wieksza ilosc maki mocno moim zdaniem nasiakly oliwa
 

dorka

Member
Wrz 17, 2004
1,305
0
0
bajaderka myślisz że wyszłyby w wersji MM czyli bez mąki ?
icon_smile.gif
 

dorka

Member
Wrz 17, 2004
1,305
0
0
Paulinka dzięki
icon_smile.gif