Śmietankowe mufinki z kokosem

AgusiaH

Member
Wrz 20, 2004
3,054
1
0
Dziewczyny, jakis czas nie zagladałam do tego watku, a tu widzę mufinkowanie na całego!!!
Przesliczne wam wychodzą te mufinki.
Podobaja mi sie bardzo wszelkie wasze modyfikacje. Ciesze sie , że przepis jest w miarę "elestyczny" i efekt końcowy zawsze jest bez zarzutu.
Gratulacje dla wszystkich mufinkowych panienek!!
 

aga9999

Member
Sie 22, 2006
974
0
0
Agusiu te muffinki są wspaniałe, będę często wracać do przepisu. Z 1/2 porcji wyszlo mi 9 dużych muffin, ale wcale nie narzekam
icon_biggrin.gif

pozdrawiam serdecznie

muffina_kokosowa_agusih.JPG
 

Załączniki

  • muffina_kokosowa_agusih.JPG
    muffina_kokosowa_agusih.JPG
    212.7 KB · Wyświetleń: 1

inga_xx

Member
Maj 19, 2007
1,500
0
0
Zrobilam dzisiaj z samego rana te muffinki. Zmodyfikowalam przepis w ten sposob, ze na wierzch sypnelam troche mrozonych jagod i jezyn oraz wiorek kokosowych. Wyszly pyszne. Bardzo puchate i aromatyczne. A mowi to ta, ktora muffin nie lubi
icon_wink.gif

Dziekuje za przepis, Agusiu
anbetung.gif
 

atina

Member
Lut 27, 2008
961
2
0
Agusiu bardzo dziękuję za przepis
cvety.gif
bussi.gif
Muffinki sa pyszne
lecker.gif
Zmieniłam troszeczke podane proporcje i dałam 2 łyżeczki proszku do pieczenia, 1/2 szklanki cukru i 1 i 1/2 szklanki wiórków kokosowych.

muffkokos4n.jpg
 

Załączniki

  • muffkokos4n.jpg
    muffkokos4n.jpg
    51.2 KB · Wyświetleń: 1

zuzia131

Member
Maj 26, 2008
2
0
0
Witam dziewczyny
anbetung.gif
jestem tu nowa i bardzo lubię muffinki. Najlepiej wychodzą mi czekoladowe, teraz zrobiłam z dżemem wiśniowym ale cóś nie urosły, dodałam kardamon i cynamon- smakowite. Śmietankowe z kokosem już lepiej mi urosły poleję je czekoladą.. mniam..... i zaniosę je na imprezę szkolną z okazji Dnia Mamy.
Muszę kupić tylko formy do muffinek , bo w samych papierowych troszkę się rozlewają
icon_smile.gif
icon_smile.gif
 

Załączniki

  • mufinki__1_.JPG
    mufinki__1_.JPG
    2.4 MB · Wyświetleń: 0

iwona44

Member
Cze 13, 2007
3,226
0
0
Mam jutro gościa zapowiedzianego właśnie dosłownie przed chwilą ,i trzeba było coś upiec,a nie chciało juz mi sie rolad,babek więc postanowiłam wykorzystać ten przepisik na pachnące kokosem muffinki,ponieważ dla mnie to jest pewniak.
Jest jedno małe ale nie miałam słodkiej śmietanki i musiałam dać zwykła ciekawa jestem smaku,ale muszę poczekać ponieważ ja słodyczy nie mogę to czekam aż syn przyjedzie i spróbuje,ale powiem tak ,że zapach jest powalający na kolana,i na prawdę trzeba mieć silną wolę żeby nie spróbować
lecker.gif
,ale w obec tego wyniosę do piwnicy żeby nie wąchać
icon_mrgreen.gif
 

spider523

Member
Lis 11, 2007
110
0
0
Podnoszę, bo robię
icon_smile.gif

Ciasto mi wyszło strasznie gęste, więc postanowiłam czymś rozrzedzić - oczywiście nie miałam ani mleka, ani jogurtu. Znalazłam resztkę mleka zagęszczonego niesłodzonego, więc dolałam. Mam nadzieję, że nic im to nie zaszkodzi. Siedzą w piecu - okaże się za niedługo
icon_smile.gif
 

moni77

Member
Wrz 20, 2004
8,558
0
0
właśnie wyjechały z piekarnika :D i bardzo jestem ciekawa czy są równie smaczne jak obłednie pachnące. Troszke eksperymentalnie podeszłam do tematu i naprawde mam nadzieje ze jadalny jest efekt. Brakło mi proszku więc z obłedem w oczach szukałam alternetywy dla standardowych, śmietanki nie miałam dałam mleko, troszkę sody....



donoszę że są jadalne !
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

adrijah

Member
Maj 18, 2007
2,666
12
38
moje modyfikacje: 1 op wiórków, 1 op płatków migdałowych, 1/2 szkl cukru, 2 szkl mąki, łyżeczka zapachu migdałowego, kruszonka

i mam 18 sporych, ładnie wyrośniętych, obłędnie pachnących muffinek
icon_smile.gif


mkm1009362p.jpg


mkm1009357p.jpg
 

Avees

Member
Kwi 22, 2008
45
0
0
A moje wyszły tak (czekoladą oczywiście!)
anbetung.gif


Robię je już przynajmniej 5ty raz, cudeńka
icon_smile.gif
 

Załączniki

  • 3a.jpg
    3a.jpg
    269.1 KB · Wyświetleń: 0
  • 1.jpg
    1.jpg
    140.9 KB · Wyświetleń: 0
Wrz 17, 2008
2
0
0
te muffinki sa pyszne
tobilam je dawno
chyba mi sie troszke przypalily xd
nie pamietam juz

a ja aromat znalazlam
z tym, ze jest likier kokos z Delecty
ale to nie przeszkadza
 

Lud_

Member
Maj 19, 2008
1,368
0
0
Upiekłam w formie ciasta - z odrobinkę zmniejszonych proporcji w tortownicy 22 cm.Smaczne, ja zrobiłam z kruszonką kokosowo-migdałową dla urozmaicenia. Na drugi dzień IMO znacznie zyskuje.
Tylko trzeba znacznie dłużej piec w normalnej foremce, jak uczy moje doświadczenie.
icon_rolleyes.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

margarett

Member
Wrz 14, 2007
607
0
16
Zrobiłam
icon_mrgreen.gif
Całkiem dobre, takie mało słodkie (dałam pół szklanki cukru) i delikatne. Jeśli będę je kiedyś piekła jeszcze to dodam kawałki czekolady
mniam.gif