Wspaniale puszyste buleczki

Roman

Member
Sty 11, 2010
1,528
0
0
Tak ale jak?
Chociaz mysle ze mamy troche zabawy kiedy Roman okazuje sie byc kobieta.
Ewa
 

sabuto

Member
Mar 23, 2012
6,305
0
36
Dla mnie Roman jest spoko! A jeszcze mnie kręci Ramona
icon_mrgreen.gif

A następnym razem jak będę piekła te bułeczki to popatrzę na zdjęcie teściowej bo ona bardziej je przypomina i niech się na coś przyda kobiecina
icon_mrgreen.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Roman

Member
Sty 11, 2010
1,528
0
0
Droga sabato i kasha uwazam ze Wasze komentarze zrobily sie troszke nie na miejscu.

Wszyscy mamy prawo wybrac imie lub nick wedlug wlasnego gustu i upodobania nie bedac narazonym na
drwiny.Od czasu kiedy jestem na tym forum nie mysle zebym byla nietaktowna i robila komentarze na temat ich wygladu, imienia lub w sposob w jaki sie wyslawiaja. Jestem na tym forum zeby uczyc sie od innych sztuki pieczenia i gotowania i bardzo sie ciesza kiedy moge sie podzielic moimi przepisami.

Serdecznie pozdrawiam.
Ewa




 

sabuto

Member
Mar 23, 2012
6,305
0
36
Nie miałam na celu nikogo obrażać rozbawiła mnie ta sytuacja z pomyleniem płci,a nie sam nick!
Przykro mi,że to tak odebrałaś nigdy nie miałam na myśli zmiany Twojego nicka nie miałaś nigdzie zaznaczone,że Jesteś kobietą
to można się było pomylić. A
icon_mrgreen.gif
buźka to nie wyśmiewanie tylko wskazówka,że to nie na poważnie. Będę pamiętać,że nie każdemu się podobają moje żarty.
 

Roman

Member
Sty 11, 2010
1,528
0
0
sabuto ja wiem ze to zart ale troszeczke mnie to zabolalo ze moj nick stal sie tematem wadku.

Kiedy zamiescilam moje zdiecie w temacie pokazmy sie wszyscy byli zdziwieni ze jestem kobieta ale nikt
nie wystapil z propozycja zmiany mojego nick czy pisania w sygnaturze ze jestem kobieta nawet jako zart.. Roman to imie mojego meza i dlatego postanowilam go uzyc. Nie jestesmy na forum matrymonialnym zeby musiala ujawniac moje plec.
Tutaj dzielimy sie doswiaczeniami i sluzymy sobie pomoca w roznych dziedzinach i to jest najwazniejsze.

sabuto zycze Ci dobrego dnia.
wink.gif


No hard feelings (Bez urazy)
Ewa - kobieta ha ha ha