IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Masa daktylowo-pomarańczowa, np do piernika
qd
post 11 Dec 2012, 11:44
Post #41


szef kuchni
********

Grupa: Złoty użytkownik
Postów: 4.562
Dołączył: 28-August 05
Skąd: Szczecin
Użytkownik nr: 692



Wlasnie stygnie, teraz tylko zmiksowac mniam.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kasia44
post 14 Feb 2013, 16:30
Post #42





Grupa: Brązowy użytkownik
Postów: 5
Dołączył: 14-February 13
Użytkownik nr: 40.487



Czy ta masę po włożeniu do słoiczków można zagotować i mieć na później?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Buka
post 14 Feb 2013, 16:35
Post #43


kucharz 3 gwiazdek
***************

Grupa: Złoty użytkownik
Postów: 19.396
Dołączył: 19-September 04
Skąd: Wrocław
Użytkownik nr: 67



Jak włożysz gorącą do wyprażonych słoików i zamkniesz, to może stać długo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
janie
post 15 Feb 2013, 06:59
Post #44


uczeń
***

Grupa: Złoty użytkownik
Postów: 895
Dołączył: 23-October 04
Skąd: Wroclaw
Użytkownik nr: 131



Witam serdecznie. Że też dopiero po piernikach tu trafiłam ... a przeciez ja jestem pierwszy daktylożerca! Skoro juz tu jestem, po pierwsze dzieki ogromne Margot za przepis i wszystkim pozostałym za cenne wskazówki. Także cenowe ...droga Buko, a ja nałogowo pałaszuję daktyle (te ogromne, bez pestek, suszone podobno na drzewie) - po 48,00 za kg. Buuuu. Portfel by nie zdzierżył połowy kilograma w tej cenie. Gdzie kupujesz po 8,90? Gdyby nie inne obowiązki, to wzięłabym się do produkcji od razu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Buka
post 15 Feb 2013, 10:32
Post #45


kucharz 3 gwiazdek
***************

Grupa: Złoty użytkownik
Postów: 19.396
Dołączył: 19-September 04
Skąd: Wrocław
Użytkownik nr: 67



wink.gif Janie. Do tej marmoladki nie są potrzebne takie extra. W dużych sklepach sprzedają luzem w tej albo zbliżonej cenie. Kupowałam w Astrze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Ilona
post 15 Feb 2013, 10:36
Post #46


kucharz 3 gwiazdek
******************

Grupa: Złoty użytkownik
Postów: 37.713
Dołączył: 10-October 04
Skąd: Piła
Użytkownik nr: 116



W tesco koło świąt zazwyczaj są po 6,99 za kg na stoisku takim "na wagę". Zawsze zapas kupuję icon_mrgreen.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joanna
post 14 Dec 2015, 17:24
Post #47


kucharz 3 gwiazdek
******************

Grupa: Złoty użytkownik
Postów: 26.702
Dołączył: 28-November 05
Skąd: Loca Deserta
Użytkownik nr: 1.024



Wyciągam, bo będę robić do przełożenia piernika.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Neit
post 3 Nov 2016, 19:11
Post #48


pomoc kuchenna
*

Grupa: Srebrny użytkownik
Postów: 105
Dołączył: 14-March 06
Użytkownik nr: 1.502



Taka ciekawostka: w zeszłym roku mi zostało sporo tej masy, wsadziłam w słoik, słoik w lodówce stał rok prawie bo mi się o nim zapomniało. Masa się nie zepsuła, zeżarłam z piernikiem, zero sensacji żołądkowych :D Czas do dorobić nowej do tegorocznych pierników. Sama w sobie to mi tak średnio smakuje (mało daktylożerna jestem chyba), ale do piernika? Orgazm smakowy :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Buka
post 2 Dec 2017, 11:54
Post #49


kucharz 3 gwiazdek
***************

Grupa: Złoty użytkownik
Postów: 19.396
Dołączył: 19-September 04
Skąd: Wrocław
Użytkownik nr: 67



Dacie wiarę, że od trzech lat cena daktyli w Tesco bez zmian? icon_smile.gif Kupiłam i zaczynam produkcję, bo choć nie jestem entuzjastką pierników, jakiś trzeba będzie upiec. Co zostanie po przełożeniu piernika, pójdzie do arabskich ciasteczek.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic

 



Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 20th November 2019 - 11:26