IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Szparagi zapiekane
tatter
post 28 Apr 2014, 22:05
Post #21

kucharz-zawodowiec

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 1.142

Zrobilam, zdedlismy, pyszne! Dziekujemy za przepis.

Szparagi zawijalam w plastry szynki czarnoleskiej wylozonej kilkoma liscmi czosnku niedzwiedziego.

Załączony plik  Asparagus_with_Speck_and_Ramsons_Ingredients.jpg ( 286.36K ) Suma pobrań: 0

Załączony plik  Asparagus_with_Speck_and_Ramsons1.jpg ( 222.66K ) Suma pobrań: 0
Załączony plik  Asparagus_with_Speck_and_Ramsons2.jpg ( 282.33K ) Suma pobrań: 0
Go to the top of the page

+Quote Post
Shinju
post 28 Apr 2014, 22:47
Post #22

kucharz-zawodowiec

Użytkownik nr: 2.755

CYTAT(seniorka @ 26 Apr 2014, 17:54 ) *
Ja robiłam te szparagi z czasopisma "Sól i Pieprz' kwiecień-maj z bieżącego roku (str.17 - można obejrzeć bardzo ładne zdjęcie)), a ku mojemu zdziwieniu odkryłam je w internecie pod podanym przez Was linkiem jako danie Jamiego Olivera. Ale to już sprawa pomiędzy czasopismem a Oliverem. W każdym razie szparagi (nie wiadomo czyje) są znakomite. Pozdrowienia.

No ale przecież w linku jest zupełnie inny przepis - zawiera m.in. rozmaryn i anchois, których przepis wpisany przez Ciebie nie zawiera. To zupełnie inne przepisy. A poza tym szparagów owiniętych szynką i zapieczonych z serem nie wymyślił ani J.Oliver, ani ktoś piszący do gazety Sól i Pieprz. Wersji w internecie jest dziesiątki - to dość popularne połączenie. Więc nie ma żadnej sprawy między J.O a gazetą - dwa różne przepisy. icon_smile.gif

Z resztą nawet na naszym forum jest przepis podany przez Marghe na podobne, lecz różniące się szczegółami danie: http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=33815 Są pyszne icon_smile.gif Z resztą to wiesz, bo też je robiłaś icon_smile.gif

Podane przez Ciebie zapewne też są smaczne, chociaż inne icon_smile.gif

+Quote Post
seniorka
post 28 Apr 2014, 22:56
Post #23

kucharz-zawodowiec

Użytkownik nr: 10.341

Przepraszam - pomyłka

+Quote Post
seniorka
post 28 Apr 2014, 23:59
Post #24

kucharz-zawodowiec

CYTAT(Shinju @ 28 Apr 2014, 23:47 ) *
No ale przecież w linku jest zupełnie inny przepis - zawiera m.in. rozmaryn i anchois, których przepis wpisany przez Ciebie nie zawiera. To zupełnie inne przepisy. A poza tym szparagów owiniętych szynką i zapieczonych z serem nie wymyślił ani J.Oliver, ani ktoś piszący do gazety Sól i Pieprz. Wersji w internecie jest dziesiątki - to dość popularne połączenie. Więc nie ma żadnej sprawy między J.O a gazetą - dwa różne przepisy. icon_smile.gif

Z resztą nawet na naszym forum jest przepis podany przez Marghe na podobne, lecz różniące się szczegółami danie: http://www.cincin.cc/index.php?showtopic=33815 Są pyszne icon_smile.gif Z resztą to wiesz, bo też je robiłaś icon_smile.gif

Podane przez Ciebie zapewne też są smaczne, chociaż inne icon_smile.gif

Wyszło jedno wielkie nieporozumienie z moim udziałem. Nie blokujmy już wątku kulinarnego.

+Quote Post
seniorka
post 29 Apr 2014, 00:08
Post #25

kucharz-zawodowiec

Tatter, cudownie smakowite zdjęcia. Tę ostatnią rynkę, mimo póżnej pory, zjadłabym sama. Na razie kończę, bo komputer mi szwankuje od tych wspaniałości Zrobię znów te szparagi w najbliższych dniach, bo rodzina się upomina. Dobrej nocy.

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 17th September 2019 - 03:39