Chlebowa przekąska*

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
Pycha, wspaniala przekaska w 5 minut



Smietana( gesta)
zupa w proszku knorra z pora
szpinak mrozony
szczypta cukru
orzechy wlsokie( posiekane)
Okragly chlebek- pumpernikiel jest super do tego

Nie podaje dokladnych skladnikow, bo to zalezy od wielkosci chlebka i jak kto lubi- wiecej zupy mniej zupy, wiecej szpinaku itp

Wszystkie skladniki wymieszac- dip schlodzic

Chlebek okragly przekroic na pol , robiac taki ala dol. Wierzch POkroic na czastki. Maczac w dipie i zajadac :mrgreen:

Ja podaje zanim "prawdziwe" jedzenie jest gotowe

Goraco polecam
 

bajaderka

Member
Wrz 14, 2004
4,063
1
0
W Hameryce bardziej popularna jest zupa warzywna Knorra do tego dipu i dodatek waterchestnuts zamiast orzechow
icon_smile.gif


Piekny chlebek paula :mrgreen:
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
hehehe, kupiony chlebek zawsze piekny :rofl: :rofl: . Ja zrobilam z pora bo tak w przepisie znalazlam , ale na ten caly bochenek nie zuzylam nawet polowy tej zupy.

A te orzechy to moje widzi mi sie, bo orzechy kocham , nawet nie wiedzialam ze sie waterchestnuts uzywa :lol: , ,
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
ciekawe, ciekawe... ale to proszek sie do smeitany dodaje, czy zupe sie robi najpierw...
 

Malinna

Member
Paź 22, 2004
1,819
0
0
według mnie sam proszek, zamiast przypraw.
 

kermidt

Moderator
Członek ekipy
Wrz 17, 2004
44,979
4
0
No tak :|
to wlasnie zobaczylam na przyjatku Asiki

i to mnie sklonilo do czytania wszystkich przepisow Pauli kolejno :mrgreen: :dump:

zachecilo mnie oczywiscie zdjecie, a potem rekomendacja no i to, ze wiem, ze Paula wege. Moze nawet cos znajde, pod co bym sie mogla "podlaczyc". Jak na razie smietanka zbyt czesto .....
icon_sad.gif


E tam! Na pewno cos znajde dla nas
 

Simona

Moderator
Członek ekipy
Paź 27, 2004
2,528
0
0
Ojejku, przepraszam, przegapilam twoja odpowiedz. :oops: PROSZE Paula nie obraz sie!!

Relacja: rodzina (wybredna!) zjadla wszystko, ale troche narzekali na smak zupy-przyprawy, chociaz na wszelki wypadek nie dalam duzo.