Elu dziekuje za przapis :) wczoraj upieklam.
Jak juz mialam wszystko przygotowane i zaczelam mieszac, zorientowalam sie, ze w przepisie jest maka ziemniaczana, ktorej nie mam. Byl juz wieczor i sklepy zamkniete, wiec zaryzykowalam i zrobilam z orkiszowa. Mialm w domu jeden budyn, ktory...