Chleb zmieniający życie

Siedmiokropka

Member
Sty 9, 2008
5,224
0
0
Nigdy nic takiego mi się nie przydarzyło. Musiałaś wlać za dużo wody. W przepisie, który podaję, proporcje są dobre i sprawdzone
daumen.gif
 

kasha

Member
Wrz 25, 2004
20,571
2
0

Załączniki

  • chleb.jpg
    chleb.jpg
    194.6 KB · Wyświetleń: 0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

weerka

Member
Maj 3, 2009
4,615
0
0
Siedmiokropka @ 18 Jun 2014 napisał:
index.php?act=findpost&pid=1529630Można
icon_smile.gif


Możesz w to miejsce dać żurawinę lub inne orzechy, tak jak wpisałam w przepisie. Równie dobrze, możesz ten składnik pominąć.

Upiekłam wczoraj kolejny chleb. Wprowadzone zmiany to słonecznik na pół z pestkami dyni i w miejsce migdałów - orzechy laskowe. Nie dodałam żadnego miodu, sól zmniejszyłam do 1 łyżeczki (a i tak wydaje mi się za słony).

Pokaż załącznik 89421

Zjadam przeważnie 4 kromki dziennie i w tej ilości wystarcza mi na tydzień
icon_smile.gif
Przechowuję go w lodówce.

Wcześniej, po upieczeniu i ostygnięciu zawinęłam chleb w foliowy woreczek. Teraz zostawiłam na noc bez okrycia i bardzo wysechł. Będę go jednak wcześniej owijać, bo wyschnięty bardziej się kruszy przy krojeniu, ale jest to indywidualna sprawa i może Wam będzie bardziej smakować właśnie taki bardziej wyschnięty.

Chleb świetnie reguluje pracę jelit, nie powoduje wzdęć, ani innych sensacji. Do tego jest prosty w wykonaniu i smaczny
icon_smile.gif
Ale trzeba pamiętać, że z jelit wymiata wszystko równo i to co dobre a nie zdąrzyło się jeszcze wchłonąć również.
Dlatego z taką dawką błonnika lepiej ostrożnie,bo można się nabawić niedoborów witamin oraz mikro i makro elementów.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

doris71

Member
Lis 9, 2008
9,365
0
0
Upiekłam biedronkowego gotowca z dodatkiem sezamu i całej żurawiny. Bardzo nam smakuje, będę kombinować z własną mieszanką ziaren.