Dhal z czerwoną soczewicą i mlekiem kokosowym*

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
32,382
3,668
113
Te czarne fasolki były kiedyś w moim ulubionym markecie - jutro sprawdzę, czy jeszcze są.
icon_smile.gif
 

ela-c

Member
Cze 10, 2005
2,075
0
0
dzięki za błyskawiczną odpowiedź
icon_smile.gif

muszę jeszcze dodać: zupka jest pyszna!!!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

kura.90

Member
Kwi 16, 2009
278
0
0
Cóż, jak tylko zobaczyłam ten przepis wiedziałam, że to coś dla mnie. Zrobiłam dzisiaj i jadłam z ryżem
lecker.gif
Zupa jest przepyszna, dziękuję za przepis
icon_wink.gif


Zastanawiałam się czy w ogóle pokazywać to zdjęcie, bo jest robione komórką, a co za tym idzie jest średniej jakości, ale co mi tam...

dhal.jpg


I jeszcze z ryżem:

dhal2.jpg


Edit: Robiłam z połowy porcji i zostało mi jakieś pół puszki mleczka kokosowego. Ile takie mleko może postać w lodówce? A jak nie może to ma ktoś pomysł jak je zutylizować? (ta zupa to moje pierwsze spotkanie z nim)
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
kura.90 @ 29 Jan 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=938100Zastanawiałam się czy w ogóle pokazywać to zdjęcie, bo jest robione komórką, a co za tym idzie jest średniej jakości, ale co mi tam...

Edit: Robiłam z połowy porcji i zostało mi jakieś pół puszki mleczka kokosowego. Ile takie mleko może postać w lodówce? A jak nie może to ma ktoś pomysł jak je zutylizować? (ta zupa to moje pierwsze spotkanie z nim)
Masz chyba super komórke
icon_razz.gif
świetna fotka
icon_biggrin.gif


A o mleku czytałam, ze mozna zamrozic
gruebel_2.gif
 

kura.90

Member
Kwi 16, 2009
278
0
0
Komórka jak komórka, SE mają po prostu ciut lepsze aparaty
icon_wink.gif
A co do mleka, to albo właśnie zamrożę, albo wyczaruję sobie na śniadanie to coś
gruebel_2.gif


Iluana - ta zupa jest idealna na tą porę roku
daumen.gif