filmy - instrukcje ( masa marcepanowa i cukrowa )

Sty 7, 2008
8
0
0
Przeglądam to wspaniałe forum od roku, korzystając z przepisów tu umieszczonych niejednokrotnie... czy mogłybyście w tym wątku umieścić linki do instrukcji wykonania ozdób z masy marcepanowej i cukrowej, w szczególności kwiaty... przydadzą się bardzo wszystkim początkującym, a zabrane w jednym miejscu łatwiej przeglągnąć ... z góry dziękuję...
wink.gif
 

misiek_114

Member
Sty 27, 2008
1
0
0
cześć, dopiero wczoraj odkryłam tą stronę, niesamowite rzeczy tu tworzycie, a macie może prosty przepis na mase marcepanową??? albo może wiecie gdzie taką kupić i ile to mniej więcej kosztuje (mieszkam koło krakowa, jakby ktos znał sklep w krakowie to proszę o adres). dziękuje
icon_razz.gif
 

nielegalna

Member
Sty 30, 2008
23
0
1
misiek_114 @ 28 Jan 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=653674cześć, dopiero wczoraj odkryłam tą stronę, niesamowite rzeczy tu tworzycie, a macie może prosty przepis na mase marcepanową??? albo może wiecie gdzie taką kupić i ile to mniej więcej kosztuje (mieszkam koło krakowa, jakby ktos znał sklep w krakowie to proszę o adres). dziękuje
icon_razz.gif
do przepisu na mase marcepanową użyj wyszukiwarki, bo widziałam tutaj kilka, więc napewno są, ja w mojej mieścinie szukałam masy marcepanowej ale takowej nie ma, za to widziałam na allegro, że są, wiec można poszukać
icon_smile.gif
 

kwapisz

Member
Gru 13, 2006
22
0
0
Ostatnią edycję dokonał moderator:

roksi240

Member
Paź 26, 2008
1
0
0
witajcie dziewczyny. Super rzeczy tu pokazujecie poprostu ślicznie. Ja też właśnie jestem ciekawa jaka to masa ta z rękawa do robienia tych ozdób szukam i szukam ale nie mogę znaleść jakby ktoś miał przepis na ta masę składniki i sposób przygotowania to będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
 

h-elen

Well-known member
Lut 16, 2008
8,637
1,186
113
MAM, MAM... z filmiku, nie wskażę teraz z którego, ale to nie istotne. Córka przetłumaczyła....
Strosunek propduktów 1: 2: 3 - półszklanki białek, szklanka cukru, półtorej szklanki masła pokrojonego w kostkę.

Sa też inne, ale ze składnikami, o których w PL nie słyszałam.