Kruche pierożki z grzybami*

seniorka

Member
Sie 13, 2008
8,443
2
0
No to cieszę się, ze obyło się bez kataklizmów. Już nabrałaś wprawy i teraz praca szybciej pójdzie. Życzę powodzenia w robieniu tych popisowych pierożków.
lecker.gif
 

olasz

Member
Gru 2, 2007
3,261
0
36
seniorka @ 4 Dec 2008 napisał:
index.php?act=findpost&pid=784718Podajemy je ciepłe. Doskonale smakują również odgrzewane w piekarniku, czyli nie trzeba przygotowywać ich tego samego dnia, co pozwala nam rozłożyć sobie prace kuchenne w odpowiadającym nam czasie.
Proszę mi powiedzieć czy te pierożki będą smaczne na zimno? Chce je zrobić na Wigilie w jednej firmie i nie mają gdzie odgrzać, a smakowicie wygladają i chcę je mieć
icon_smile.gif
 

seniorka

Member
Sie 13, 2008
8,443
2
0
Można je jeść i na zimno, chociaż ja wolę je na ciepło ze względu na smak grzybów. Zdarzało mi się podjadać je przed podgrzaniem i nie sprawiało mi to przykrości.
 

małgośka79

Well-known member
Maj 4, 2007
1,991
481
83
Zrobiłam na wigilię i baaardzo wszystkim smakowały. Też zastanawiam sie czy nie zrobić teraz z kapusta i grzybami, ale w formie juz zwyklych pasztecikow, bo ciasto swietnie sie wyrabialo i w dodatku szybko i smakowalo rewalcyjnie. Moze ktos robil juz z kapusta i podzieli sie swoja opinia? Czy ciasto sie rzeczywiscie rozmoczylo?
 

małgośka79

Well-known member
Maj 4, 2007
1,991
481
83
No i zrobilam tylko z kapusta w formie zwyklych prostokatnych pasztecikow. Wyszly super! Ciasto jest rewelacyjne! Jutro Maz zabiera do pracy z okazji zblizajacego sie zakonczenia wspolpracy. Oby tylko innym tez smakowalo...