Lody jezynowe

Gosi@

Member
Lut 26, 2009
276
0
0
o,dzieki
icon_smile.gif
bo kupilam maszyne taka najtansza w sumie,mrozilam miske 12 godzin przed wlaniem mieszanki,a nawet po godzinie mieszania byly dosc ciekle te lody,musialam domrozic,ale fakt,ze wyszly,jakie chcialam-mocno cytrynowe
icon_mrgreen.gif
,ale jutro juz przepis na nie wrzuce (jesli jeszcze takiego nie ma oczywiscie).
Myslisz,ze jak zima na balkonie maszynke wlacze,to lepiej mi wyjda???hmmm-z ciekawosci sprobuje
icon_smile.gif
 

Sinistra

Member
Lut 21, 2005
16,701
3
38
Jotha, padłam z zachwytu. Maliny
lecker.gif

Zdjęcie pierwszoklaśne. Pytałam Cię już czym fotografujesz? Jeśli nie pytałam, to teraz zapytam. jakiego aparatu używasz?
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Wow, Sini, przytkalo mnie. Ale tak milo przytkalo.
icon_wink.gif

Sony Alfa300 - od sierpnia tego roku. Wczesniej, tez soniak V1.
Staram sie na manualach, ale nie zawsze sie udaje uzyskac efekt, jaki mi sie marzy. Najbardziej przeszkadza mi swiatlo, a wlasciwie jesienny-zimowy jego brak.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Wytrzyma, spokojnie. Bedzie dobrze chlodna, a to pomoze jej przy kreceniu i zmrazaniu lodow.
 

JotHa

Moderator
Członek ekipy
Wrz 20, 2004
22,942
0
36
Moja maszyna w tym czasie, co Ty mrozilas swoja by sie wystarczajaco 'nie zmarzla'. Po dluzszej przerwie musze mise trzymac min dobe.
 

mexikana

Active member
Sty 15, 2008
6,773
28
48
kreca sie juz lody
fiesgrins.gif

miske chlodzilam dobe ale mase tylko ze 4 godziny, nie wytrzymalam dluzej
icon_redface.gif

na dworze jeszcze goraco wiec pewnikiem bede usiala domrazac, ale to nic
icon_lol.gif
nie moge sie doczekac
icon_lol.gif

 

miglietta

Member
Mar 10, 2010
662
0
0
fajnie macie, ja oczywiście kupiłam już maszynę do lodów (taką aldikową), zrobiłam masę iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nie wiedziałam, że miskę trzeba mrozić.a w dodatku miska nie mieści się w moim małym zamrażalniku!! totalna klapa.
zamroziłam więc bez maszyny. wyszły trochę twarde, bo poszłam spać, ale i tak zjedliśmy