"Nutella" odchudzająca

Ilona

Moderator
Paź 10, 2004
37,718
1
0
Baby14 @ 22 Jul 2009 napisał:
index.php?act=findpost&pid=876560Ja odnośnie tego słodziku w pastylkach. On jest taki twardy... co ja mam zrobić żeby go albo rozpuścić albo rozkruszyć?
gruebel_2.gif
To może go rozpuścić w minimalnej ilości wody
gruebel_2.gif
 

polonistka

Member
Mar 26, 2008
1,963
0
36
A ja dziękuję bardzo, szukałam tego przepisu
icon_smile.gif

I zaświadczam: kocham dietę protal i chudnę na niej pięknie
icon_smile.gif
A ze złowiek czasem na słogkie ma ochotę, to przyanjmniej może się ratować zamiast katować ;) Wczoraj w rozpaczliwej potrzebie słodyczy zjadłam serek biały rozciapany z kakao i słodzikiem. Ulżyło ;)
Dukan, twórca diety, każe się nie katować, bo człowiek, któy lubi słodycze, i tak w końcu się złamie... więc lepiej nie dopuszczac do stanu, w któym wyjemy całą szafę z ciastkami ;)
 

katasz

Member
Lis 3, 2009
2
0
0
duende: też robimy z narzeczonym dietę Dukana, akurat tego jednego przepisu trochę się boimy (za to bardzo nam pasują np. muffinki z dodatkiem czekolady 100 %). mówisz, że to smaczne?
 

Jobe

Member
Mar 26, 2008
169
0
0
Nigdy nie obrzeralam sie slodyczami,ale codziennie zjadlam jakis jogurt,a najczesciej serek danio i 2-3 ciasteczka delicje.Teraz jestem na dukanie i nie jem tego,a slodkie chodzi za mna.Mam juz na koncie kilka roznych ciast czekoladowe i serniki,ale zawsze jest dziwny smak i takie zakalcowate.Teraz znalazlam te fajne mufiny i napewno jutro wyprobuje