risotto alla birra

malgosia

Member
Lut 1, 2006
786
0
0
jada ale nie u mnie w domu "sam" ryz na obiad nieprzejdzie... :roll: moja rodzina musi mieć jeszcze coś np. sałatke :dump:
 

Margot

Well-known member
Cze 24, 2005
16,683
520
113
risottoallabirraja0.jpg


Robiłam z pecorino. Generalnie smakowało bardzo, ale troszkę "podkręciłam" przepis - dodając soku z połówki cytryny. Pod koniec gotowania - spróbowałam w wersji podstawowej i dla mnie było ciut za mało wyraziste. Potrzebowałam czegoś do wyostrzenia smaku. Padło na cytrynę. No i jeszcze dorzuciłam podpieczone orzeszki piniowe.
Bardzo smaczne. :)
wczoraj zrobiłam tą wersję i też przepyszna
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Dzisiaj kupiłam Guinessa, żeby ustawić to danie w kolejce ;)
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0


Zrobiłam po miesiącu albo i nawet więcej przymierzania się do tego przepisu. Oj jakież było zdziwienie mięsożernych domowników
icon_eek.gif
icon_mrgreen.gif
Ale smakowało wszystkim
mniam.gif
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Risotto jest daniem samym w sobie. Mozna podac cos po nim albo przystawki przed nim.
 

Kiiri

Moderator
Wrz 30, 2007
3,567
0
0
Risotto bylo pyszne
anbetung.gif
dalam tak jak wczesniej sugerowano z podpieczonymi piniolami i poszakowanym prosciutto crudo... mmmmm w przyszlym tygodniu bedzie jeszcze raz
mniam.gif
 

dziunia

Moderator
Członek ekipy
Paź 30, 2004
27,454
7
38
Robiłam wczoraj, baaardzo smaczne
icon_smile.gif
Użyłam piwa Noteckiego ciemnego, dodałam prażone piniole i grana padano. Do powtórki na pewno
icon_smile.gif
 

Lud_

Member
Maj 19, 2008
1,368
0
0
Zrobiłam dziś na obiadokolację, pyszne! Kremowe, ale o innym smaku niż risotta które jadłam do tej pory - wyrazistym, głębokim. Bardzo udany przepis, dziękuję
lecker.gif
 

sapphire

Member
Kwi 1, 2009
648
0
0
Zrobiłam w sobotę - byłoby fantastyczne, ale nie odpowiada mi cierpki smaczek piwa. Dałam piwo typu porter, zastanawiam się, czy może powinnam spróbować z bezalkoholowym... ?