Rolada z kurczaka*

Iva

Member
Wrz 13, 2004
9,428
0
0
Malgosimi @ 19 May 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=979150FAN-TAS-TYCZ-NE!
naprawdę jestem pod wrażeniem! Uwielbiam rolady! Ta jest piękna i bardzo misternie wykonana! Muszę zrobić koniecznie! Tylko bym śliwkami nadziała... co myślisz?
moni20 @ 20 May 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=979403a moze lepiej morelami ... moim zdaniem oczywiscie
lecker.gif


ja jak bede robic to chce na ostro.
napewno tez bedzie super, dajcie znać jak zrobicie
icon_mrgreen.gif
 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
Iva @ 22 May 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=980215ja zwijam od zadka do szyi
fiesgrins.gif

miałam płat prostokątny, zwijałam tak,że była dłuzsza i chudsza niż grubsza i krótsza
fiesgrins.gif


ale do takiego zwijania doszłam metodą prób i błędów
icon_wink.gif
zwijałam we wszystkie strony zanim wybrałam wg mnie najlepszą
icon_smile.gif

tak samo z rozcinaniem, rozcinałam i po stronie brzucha i pleców i teraz rozcinam na brzuchu bo wg mnie lepiej sie potem zwija.

zawsze kupuje największego kurczaka jakiego sie tylko da
icon_mrgreen.gif

piekłaś w siatce? ciężko się wklada do siatki
baa.gif
W siatce, najlepiej mi się go wkłada przy pomocy butelki plastikowej.
Odcinam denko w butelce, upycham kurczaka, na szyjkę naciągam siatkę, ktora przeciągam przez cała butlelkę, a potem naciągam na wysuwającego się z niej kurczaka.
icon_mrgreen.gif
 

Lis

Member
Lip 29, 2005
13,335
0
36
Oczami wyobraźni zobaczyłam Hienę upychającą kurczaka w półlitrowej butelce po wodzie. Chyba za mało sypiam ostatnio.
 

Hiena

Member
Maj 6, 2005
13,652
0
0
Wybacz.
icon_mrgreen.gif
W półlitrową butelkę to ja mogę co najwyżej, hm, ten tego no. Półtoralitrowej butelki, jak nie wiekszej, potrzeba, wtedy wejdzie.
icon_lol.gif
 

Iva

Member
Wrz 13, 2004
9,428
0
0
a jeszcze lepiej wchodzi , przechodzi i ląduje w siatce przez "puszkę" po np kawie caro 200g., ince, albo herbatkach hipp 400g
icon_mrgreen.gif
 

lemina

Member
Kwi 23, 2006
1,690
0
0
Zachęcona zdjęciami zrobiłam tę roladę. Może coś zrobiłam źle, ale tam, gdzie było więcej białego mięsa wyszło suchawe. Jeśli następnym razem będę ją robiła, to rodzynki na pewno zamienię na śliwki - jednak bardziej mi pasują. Inna sprawa, to taka, że miałam problemy z oprawieniem kury, ale udało mi się. Zrobiłam, ale ta suchość... Co mogłam zrobić źle?
 

Iva

Member
Wrz 13, 2004
9,428
0
0
lemina @ 28 May 2010 napisał:
index.php?act=findpost&pid=982798Zachęcona zdjęciami zrobiłam tę roladę. Może coś zrobiłam źle, ale tam, gdzie było więcej białego mięsa wyszło suchawe. Jeśli następnym razem będę ją robiła, to rodzynki na pewno zamienię na śliwki - jednak bardziej mi pasują. Inna sprawa, to taka, że miałam problemy z oprawieniem kury, ale udało mi się. Zrobiłam, ale ta suchość... Co mogłam zrobić źle?
nie mam pojęcia
icon_sad.gif

mi wychodzi soczysty, piekę w worku foliowym