Sernik na zimno

Buka

Well-known member
Wrz 19, 2004
33,415
7,274
113
Ładne te Twoje serniki, Reniu, w kolorach też słodkie.
Zajrzę do tego wątku, jak przyjedzie moja córcia, w przeciwieństwie do mnie wielka amatorka tych serników. :)
 

Buka

Well-known member
Wrz 19, 2004
33,415
7,274
113
Jak władze pozwolą na poruszanie sie bez ograniczeń dla niezaszczepionych. :evil:
 

reniam_123

Well-known member
Mar 5, 2009
14,508
7,519
113
Nastał czas na nowy, sernikowy sezon :giggle:
Wyciągam temat do góry bo będę robić na przyszłą niedzielę i muszę sobie przypomnieć co tam do tego sernika szło i zaopatrzyć się w składniki :giggle:
 

Joanna

Moderator
Członek ekipy
Lis 28, 2005
36,093
10,349
113
Reniu, dajesz tyle masła ile podaje przepis? Wydaje mi się, że wystarczyłaby połowa, bo przecież żelatyna załatwia sprawę zwięzłości.
 

reniam_123

Well-known member
Mar 5, 2009
14,508
7,519
113
Tak, daję całe masło. Nie zastanawiałam się nigdy nad zmniejszeniem jego ilości w tym cieście, po prostu nie przyszło mi to do głowy :lol: Może tu chodzi też o kremowość masy serowej :gruebel:

Mój sernik już wczoraj zrobiony, ale dzisiaj jeszcze nie krojony. Czekamy na starsze dzieci, które już jadą.
Potem pokażę w przekroju.
 
  • Like
Reakcje: Joanna

Buka

Well-known member
Wrz 19, 2004
33,415
7,274
113
Sernik Reni wygląda jak flaga czy sztandar cukierników. :lol:
 
  • Like
Reakcje: gracha
 

Automat do kawy

Jeśli podoba Ci się forum i chciałbyś nas wesprzeć, po prostu kup nam kawę.

W ramach podziękowania zmienimy Twoje konto na wolne od reklam.

:coffee:

Do ekspresu do kawy