Wafle kokosowe

Paulinka

Member
Wrz 18, 2004
4,774
0
0
Jak zrobiłam te wafelki i zaniosłam do kolegi, to potem siedzial i myslał a ja sie pytam "dobre?" a on: "no, wiesz, tak własnie myślę, ile ich będe mógł zjeść żeby się nie porzygać" :lol: (oczywiście porzygac po przejedzeniu bo są takie pycha)
icon_razz.gif
 

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
Nie twierdzę, że są nie dobre, ale ponieważ robię podobne od bardzo wielu lat, tylko bez kokosu a z bakaliami, to po prostu nie widzę w nich nic nadzwyczajnego, bardzo przypominają smak tych moich, tylko z lekko kokosowym posmakiem. Na pewno nie jest to smak batoników na P. jak mówiła Paulinka, bo po tym stwierdzeniu się na nie skusiłam. A kokosowe smaki wprost uwielbiam. Joance może niezbyt smakują, bo ona za kokosem nie przepada.
 

AgusiaH

Member
Wrz 20, 2004
3,054
1
0
W sobote moj syn mial "w gosciach" portugalskiego kolege ze szkoly, ktory mnie zawsze doprowadza do rozpaczy, bo juz mi odmowil zjedzenia plackow z jablkami, sernika, kisielu itp.
Tak ze juz chcialam wysylac meza do kawiarni na dole po jakies tutejsze ciastka na podwieczorek.
A tu niespodzianka: wafle pozeral, az mu sie uszy trzesly. Opowiedzial swojej mamie, ze musi takie zrobic. Teraz mama musi sie wybrac do ruskiego sklepu, bo tylko tam takie egzotyczne produkty jak wafle sprzedaja. :mrgreen:
 

kati81

Member
Cze 10, 2006
125
0
0
Chyba nic się nie stanie, jak zamiast pół kostki masła i pół margaryny dam całą kostkę masła
icon_question.gif
U mnie w domu nie używa się margaryny.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: