chleb tostowy o aromacie pizzy (dla leniwych, bo z maszyny)

Ika

Member
Sty 5, 2005
14,699
0
0
Nie masz już maszyny...?
 

Malgosimi

Member
Gru 22, 2004
22,404
0
0
:roll:
 

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
A jak długo go pieczesz Malgosimi, bo moj program samego pieczenia trwa 10 min
icon_mrgreen.gif
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

villanelle

Member
Sty 29, 2006
1,286
0
0
Cóż w taki razie komentuję. Otóż nie wiedziałam ile dokładnie ma się piec... ale sądzę, że gdyby nie to, byłby jeszcze lepszy.

Wyszedł za suchy. Następnym razem dodam więcej pomidorów suszonych i zmodyfikuję przyprawy, gdyż jakoś nie przepadam za chlebem z taką kombinacją pizzową.
 
Wrz 29, 2007
5
0
0
Śledzę forum już od dawna, ale (o dziwo!) to dopiero mój pierwszy post! Chleb wyszedł pyszny. Sama się dziwiłam, bo to dopiero moje pierwsze "maszynowe" próby. Swój piekłam na programie szybkim (łączny czas z zagniataniem - 1:20). Kroi się bardzo dobrze (chociaż jest bardzo delikatny), jest mięciutki i niezwykle aromatyczny. Mieści się w opiekaczu, idealnie się zapieka. Czego chcieć więcej!
tostowy1.jpg

tostowy2.jpg
 

asika

Member
Wrz 20, 2004
13,897
0
0
podnosze ;)
Zrobilam - piekny wyszedl - nic nie dodawalam wiec i do miodu i dzemu bedzie ok
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

marta1982

Member
Kwi 18, 2009
43
0
6
Zrobiłam ten chleb ale nie w maszynie bo takowej nie posiadam ale ręcznie. Wsypałam wszystko do michy i wyrobiłam robotem potem, dałam temu wyrosnąć i wyrobiłam lekko ręcznie i do foremki. Jak podrosło to do piekarnika. Trochę popękał przy pieczeniu znaczy chyba za słabo wyrósł i chciał uciec z formy ale na tosty nadawał się super jak zwłaszcza ze względu na kolor.
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Dobrze ze ktos wyciaga stare jare przepisy. Po wlosku nazywa sie Panpizza
icon_mrgreen.gif
Po polsku mozna go nazwac Pan Pizza.