Ciasto na pierogi*

Marg

Well-known member
Wrz 23, 2008
17,678
78
48
Rewelka. W pojedynczą porcję ciasta wepchnęłam prawie 1,3 kg farszu i jeszcze na placki do smażenia ciasta zostało
fiesgrins.gif
Ani jeden pieróg się nie rozkleił. Szapoba za ten przepis.
 

Roman

Member
Sty 11, 2010
1,528
0
0
Bajaderklo dziekuje za przepis!
Wlasnie skonczylam robic pierogi ktore zabiore za 3 tygodnie do pracy na Christmas party.
Oczywiscie wszystkie juz zamrozone.
Jeszcze nigdy nie robilam pierogow z taka przyjemnoscia i tak szybko jednym slowem marzenie.
Co roku wszyscy sa zachwyceni moimi pierogami ale tym razem beda jeszcze lepsze.
Pozdrawiam
wink.gif
 

muka

Member
Lis 1, 2010
25
0
0
Bajaderko cudowny przepis! Mozna na nim jak na Zawiszy polegac...Robilam juz kilka razy i zawsze wychodzily idealne pierogi.
Wielkie dziekuje;)
 

madziulekm

Member
Sty 20, 2012
3
0
0
spróbujcie zaparzyć ciasto wrzątkiem, ja tak robię, to jest najlepsze ciasto na świecie na pierogi, naprawdę polecam. Po zagotowaniu wody poczekajcie 10 -15 min. i dodajcie ją do ciasta.
 

cyga

Member
Paź 1, 2011
2
0
0
Dziś zrobiłam po raz czwarty pierogi z Twojego przepisu. Połowa z truskawkami a połowa z jagodami. Czysta rozpusta. Ciasto jest genialne.
 

faraula

Member
Wrz 16, 2008
180
0
0
i ja uzywalam przepisu i polecam teraz kazdemu, swietne jest. Robilam tez z jogurtem naturalnym i tez elastyczne wychodzi.
Dziekowac za przepis
 

dea

Member
Lis 20, 2005
346
0
0
tak jak Ashira robiłam z soczewicą, wyszły pyszne. Ciasto jak marzenie, odtąd pierogi często będą gościć u mnie w kuchni. Jako potwierdzenie dodam, że dziecię lat 4 zjadło na raz 6 sztuk
icon_eek.gif
i wprawiło mnie w osłupienie. Bajaderko, jesteś moją mistrzynią pierogową !
icon_smile.gif


Edit.
Robiłam z połowy porcji, wyszło mi 60 sztuk.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

mimi33

Member
Lut 24, 2011
2,489
0
0
Bardzo lubię pierogi tylko nie robię bo nie umiem zrobić dobrego ciasta :(ten przepis wypróbuję na pewno
icon_smile.gif
 

agu

Member
Lip 3, 2008
1,024
0
36
Z takim przepisem lepienie pierogów to sama przyjemność
icon_smile.gif
Pełen zamrażalnik. Pełne farszu
icon_smile.gif
 

Marg

Well-known member
Wrz 23, 2008
17,678
78
48
Lepiłam dzisiaj pierogi z mężem - cytuję "zaje...... ciasto".
Pierożnica do luftu -brudzi aluminium, a ciasto nie chciało się odklejać. Ale się nie porwało. Ha!
 

Buka

Well-known member
Wrz 19, 2004
28,664
2,963
113
Specjalista.
icon_mrgreen.gif