Muffinki z budyniową niespodzianką

asieja

Member
Kwi 22, 2008
800
0
0
imp_act @ 9 Feb 2009 napisał:
index.php?act=findpost&pid=820589te muffinki są pyszne i strasznie uzależniają
icon_razz.gif
z tym to ja się zgodzę
są absolutnie pyszne
ja mam do nich sentyment,
bo to pierwsze muffinki,
które piekłam
i pierwszy cincinowy przepis, z którego skorzystałam
icon_mrgreen.gif

fajnie pasuje do nich dwukolorowa czekolada,
ona jest bodajże kawowa
 

e_iskierka

Member
Wrz 30, 2008
251
0
0
Upiekłam, upiekłam
dance.gif
moje pierwsze mufinki. Musiałam wypróbowac nowe foremki z Lidla i zdecydowałam się na te mufinki bo tak smakowicie wygladały i faktycznie są pycha. Kurcze mam nadzieję że się jednak nie uzależnie
gruebel_2.gif
 

imp_act

Member
Maj 12, 2007
3,009
0
0

imp_act

Member
Maj 12, 2007
3,009
0
0

aglod

Member
Paź 31, 2007
13
0
0
Przepis fajny. Właśnie upiekłam i jesteśmy po degustacji. Wszystkim smakowały. Co prawda zamiast czekolady dodałam powideł śliwkowych, ale i tak są fajne. Jak zaopatrzę się w czekoladę, to wypróbuję pierotną wersję, nie dodałam też sody , bo nie miałam, ale w niczym to nie przeszkadza.
 

asieja

Member
Kwi 22, 2008
800
0
0

Załączniki

  • IMG_5622.JPG
    IMG_5622.JPG
    56.1 KB · Wyświetleń: 0

imp_act

Member
Maj 12, 2007
3,009
0
0
aglod bardzo się cieszę, że spróbowałas moich muffinek
icon_smile.gif


asieja Twoje zdjęcia jak zwykle działają na moje ślinianki
icon_smile.gif
też muszę je zrobić ponownie
 

Eklerek

Member
Mar 15, 2009
667
1
0
Budyń i czekolada.. dwa moje ulubione smaki.. Muszę zrobić koniecznie. A ile kosztuje taka forma do muffinek? Bo nie mam na składzie.. : <
 

Ashira

Member
Gru 11, 2008
1,762
0
0
Eklerek @ 16 Mar 2009 napisał:
index.php?act=findpost&pid=835851Budyń i czekolada.. dwa moje ulubione smaki.. Muszę zrobić koniecznie. A ile kosztuje taka forma do muffinek? Bo nie mam na składzie.. : <
a ja robilam wszystkoe zgodnie z przepisem, wszystkie propocje poza tym ze zamiast czeklady dalam plasterek banana. strasznie tluste jakies wyszly...i sie lekko przypalily na spodzie. nie wiem czemu....pieklam 20min w 180stopniach
 

AnnaB.

Member
Mar 13, 2008
362
0
0
Eklerek @ 16 Mar 2009 napisał:
index.php?act=findpost&pid=835851A ile kosztuje taka forma do muffinek?
Ceny od kilkunastu do killkudziesięciu złotych, zależnie od rodzaju, firmy, materiału. Polecam silikonowe. Ja swoje kupowałam w tortowni. Bardziej uniwersalne (ze względu na papilotki) są takie. Nie panikuj z powodu ceny. Silikonowe można kupić też tańsze, ale te są naprawdę dobre. A mufinki to genialnie prosta i pyszna zabawa. Robi je już z pamięci nawet mój syn.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
Mar 18, 2009
1
0
0
a ja tez je dzisiaj zrobilam i troszke mi nie wyszly:( wyrosly ladnie tylko budyn spadl na samo dno i przez to sie rozwalaja:( nie wiem czemu:( ale za to w smaku sa pyszne:)
 

fiocco

Member
Mar 18, 2009
2
0
0
witam wszystkich,
wczoraj upiekłam te muffinki, tyle ze zamiast waniliowego budyniu dodałam o smaku toffi, no i czekoladę nadziewana kasztankowa,wyszły pyszne budyń zmieszał się z czekoladą ,a w całym domu pachniało
icon_smile.gif

jedyny minus, to to że budyń , w niewielkich ilościach ,wypływał górą (na czubkach robiły sie pojedyncze dziurki),
przepis super i na pewno do powtórzenia,dziękuje
cvety.gif
 

paula

Moderator
Wrz 13, 2004
6,946
0
0
zrobilam wczoraj te muffinki i wyszly ogromniaste i super smaczne! Nastepnym razem dam wiecej budyniu i czekolady bo tym razem bojac sie ze nie wyjdzie dalam tylko jedna czubata lyzke budyniu i kilka chocolate chips. A mi wyszlo 8 ogromniastych muffinek. Dzeikuje ze przepis
 
Mar 9, 2009
2
0
0
Przepis pycha, dzięki za niego wielkie
anbetung.gif
Pozwoliłam sobie na małą innowację, mianowicie dodałam gorzkiego kakao w trakcie wyrabiania masy, wyszło super, czujne w smaku i wizualnie miodzio
mniam.gif
 

izabelagw

Member
Paź 2, 2008
14
0
0
witam,
właśnie dzisiaj wypróbowałam nową formę do muffinków. Zawsze chciałam upiec jakieś i na pierwszy ogień właśnie skorzystałam z tego przepisu. wyszły rewelacyjne, z tym, że zrobiłam bez czekolady, by mogła je zjeść moja niunia...
Szybciutko się robi i rzeczywiście można robić gdy się ma niespodziewanych gości i sprawdzony przepis...
Dzieki za właśnie taki
pozdrawiam
Izabela
muffinki.jpg
 

Załączniki

  • muffinki.jpg
    muffinki.jpg
    95.4 KB · Wyświetleń: 0