Pączki mojej mamy

docia

Member
Lis 11, 2007
142
0
0
Witam,pierwszy raz robiłam pączki,udały znakomicie i smakowały wyśmienicie.
BILD0534.JPG
 

Załączniki

  • BILD0534.JPG
    BILD0534.JPG
    475.3 KB · Wyświetleń: 5

docia

Member
Lis 11, 2007
142
0
0
Siostra_Ducket, oblewałam polewą czekoladową i lukrem.Smakowały tak samo dobrze.Na nastepny dzień były nadal świeże.Rodzinka dopytuje się kiedy bedą następne.
Nigdy więcej kupnych pączków!!!
Aż się wzdrygam na myśl,że kiedyś jadłam kupne pączki,ociekające tłuszczem,bleee
Czy potraficie zjeść pączka bez oblizywania ust?
icon_biggrin.gif
))
 

Uma

Member
Wrz 11, 2007
341
0
0
Bajaderko, aż wstyd się przyznać ale pierwszy raz w życiu robiłam pączki, zawsze mi sie wydawało, że nie dam sobie rady
gruebel_2.gif

I spróbowałam
icon_mrgreen.gif

Wczoraj zrobiłam z Twojego przepisu i wyszło mi 20 pięknych, najwspanialszych pączków - myślałam, że sami z Mężulem i małą dzidźką nie damy rady ich zjeść i że będę musiała część zamrozić
icon_smile.gif
dzisiaj rano jak wstałam były tylko 2
lecker.gif
a mój Mąż powiedział, że takich pysznych pączków jeszcze nigdy nie jadł
dance.gif
Ale się cieszyłam
freu.gif


Chyba za tydzień zrobię powtórkę
icon_mrgreen.gif


Ślicznie dziękuję za przepis
cvety.gif
cvety.gif
cvety.gif
 

Załączniki

  • IMG_2793.JPG
    IMG_2793.JPG
    441.7 KB · Wyświetleń: 0

violete

Member
Sie 3, 2007
2
0
0
Bajaderko, dziękuję za przepis. Te pączki są naprawdę świetne, wspaniale wyrosły.
Robiłam pączki pierwszy raz w życiu i bałam się, że nie wyjdą, ale udało się i jestem bardzo zadowolona
lecker.gif


Jeszcze raz wielkie dzieki
anbetung.gif
 

basik6

Member
Gru 29, 2008
87
0
6
Dzięki, dzięki pączki... po prostu REWELACJA!!!!!!!!!!!1 Ogromnie sie bałam czy mi wyjdą, ale do odważnych....Maszyna wyrobiła, kaloryfer pomógl w wyrastaniu- ciasto nie było tak bardzo lejące więc nadziewałam od razu. Usmażyłam i rzeczywiście niegdy nie jadłam rtak znakomitego , słodkiego, puchatego pączunia . Wielkie dzięki za przepis- od dziś ten albo zaden!!!!!!!!!!!!:anbetung:
 

cate72

Member
Paź 25, 2009
4
0
0
paczki superowe.Robilam pierwszy raz w zyciu i wyszly piekne....smakuja jak krolewskie.Zaryzykowalam i pieklam razem z nadzieniem....poloecam wszystkim co lubia niebo w "gebie"
fiesgrins.gif
Ciasto wyrabialam w maszynie przez okolo godzine.....bede robic czesto bo warto i wcale nie sa takie pracochlonne!!...Jak je mrozicie?


 

polonistka

Member
Mar 26, 2008
1,963
0
36
Zamierzam zrobić je w tym roku, ale mam ważne pytanie - czy da się nadziewać pączki po usmażeniu, jeśli nie mam szprycy? Jest jakiś inny sposób? Tak, wiem, że szprycę powinnam kupić, zbieram się od dawna, no ale na razie nie ma... Ktoś ma pomysł?
 

jolka8

Member
Paź 2, 2008
129
0
16
Pączki rewelacja.
Wczoraj zrobiłam z połowy porcji, zniknęły w sekundę.
Zagniotłam wieczorem następna porcję, Ciasto wyrabiłam w ciagu godziny , ale co pewien czas
Potem wylądowło w lodówce na całą noc i pół dnia, I ta lodówka swietnie je zestaliła
O 15 wyjełam z lodówki, ciasto swietnie się wałakowało.
Rosło 2 godziny na matach silikoonowych, Trzeba lekko natłuscic zeby się nie przykleiły.
Wyszło mi 38 sztuk, a mogłoby wiecej , ale mama protestowała że za cienko wałkuję.Nie nadziewałam przed , bo wczoraj miałam w 2 dwóch mały zakalec.
Genialny przepis, ukłony dla Mamy autorki posta ,za doskonałe proporcje.
Polecam
 

Izolda

Member
Lut 28, 2006
7,620
1
38
Wyciągam bo robiłam w sobotę, pyszne jak zawsze, udały się idealnie, były dopieczone do samego środka mimo, że smażyłam od razu z nadzieniem (płatki róży z cukrem), zrobiłam z połowy porcji, wyszło mi 12 sztuk, poszły wszystkie na jedno posiedzenie
lecker.gif
.