Surówka dwudniowa

yenulka

Member
Lis 16, 2004
4,354
1
0
Beata, przerobilam Twoja surowke na MM :mrgreen: zamiast cukru sypnelam fruktozy (polowe tego co cukru) i zrezygnowalam z jablka - pyszne bylo :mniam:

pzdr
yenn
 

Bazylka

Member
Wrz 24, 2004
910
0
0
icon_smile.gif
Yenulka, ja dodaje do tej surówki zalewę z twoich ogórków z czosnkiem, i bardzo smakuje nam.
 

Johasia

Member
Wrz 14, 2004
11,744
0
0
Zgadnijcie, czym zagłuszam taki sobie smak mojej mielonki? Tak jest - suróweczką.... :mniam: :mrgreen:
 

Stale

Member
Paź 31, 2004
710
1
0
Bardzo nam smakuje ta surówka. Ja nie dodaje jabłka ani ogórka, posypują ja natomiast niesolonymi , posiekanymi niezbyt drobno orzeszkami ziemnymi. Pycha mniam
 

dickw

Member
Lip 20, 2005
11
0
0
wg mnie moze byc wersja z ogorkami (u mnie kiszonymi) i jablkiem, jak i bez nich...
icon_smile.gif
Robilem z zalewa II... A pomysl z orzeszkami warty rowniez wyprobowania
icon_smile.gif
 

kermidt

Moderator
Członek ekipy
Wrz 17, 2004
44,979
4
0
to i ja probuje.
Zaszaleje z calej glowki moze :lol: :lol: :lol:

cos jak coleslaw, a coleslawa kocham. Choc tutejsze jak dla mnie za duzo octu maja. Jednym slowem - z druga zalewa zrobie :mrgreen:
 

Lirene

Member
Paź 20, 2005
263
0
0
Ocet ilo procentowy? Proszę o szybką odpowiedź :oops: Ocet mi nos wyżarł ;)
 

BeataSz

Member
Wrz 23, 2004
10,244
1
38
Ja zawsze mam 10% więc taki daję, to i tak trzeba pod swój smak zrobić.
(Ja nie lubię octu a smakuje mi mimo 10%)
 

Lirene

Member
Paź 20, 2005
263
0
0
bo ja właśnie 10% dałam, ale potem jeszcze wody dodałam i już nie było takie kwaśne, co innego że potem chlusnęłam tym wszystkim do surówki i torszke zaczęło pływać ;) :oops:
 

Moniak

Well-known member
Wrz 19, 2004
15,890
211
63
Zrobiłam na święta! Była bardzo dobra i jedliśmy ją od Wigilii do dzisiaj (no duużo zrobiłam)! Dodawałam ogórka i cebulkę drobno pokrojoną, jabłko, jogurt i majonez i jak tam kto chciał! W każdej wersji pyszna
icon_smile.gif

Dzieki Beato!
 

annia28

Member
Lip 11, 2005
308
0
0
mmmm :mniam: - pyszna, zrobiłam do obiadu - ale niestety obiadku nie zjadłam bo tak się samą najadłam - PYCHOTKA!!!!!!!!!!! Wszystkim bbaaaaardzo smakowała!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Robiłam z drugim "sosikiem", i oczywiście nie dodałam nic oprócz kapustki, papryki, marchewki i cebulki - mmmmniammmm!!!!!!!!!!!
;) :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam Ania ;)