WEGETARIANSKI PASZTET

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Margot...to moze ja bede pierwsza???
 

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Margot...pasztet prawie pozarty...ostal sie malutki kawalek i moze uda mi sie zrobic mu jutro zdjecie...do pasztetu podalam roladki z pszennych tortilli nadziewanych salatka coleslaw...

Pasztet jest wysmienity...dodalam do niego rowniez sporo papryki, wiecej majeranku, czesc orzechow zostawilam w kawalkach...pasztet mial przyjemny "crunch"...
Dziekujemy za przepis!
icon_biggrin.gif
 

tatter

Moderator
Gru 21, 2005
7,253
4
0
Margot jak Ty ladnie tanczysz!
 

mirabbelka

Moderator
Członek ekipy
Gru 22, 2004
5,068
436
83
Margot, ja ten twoj pasztet to na swoja zgube znalazlam.
musze go robic coraz czesciej, bo zadna wedlina nie ma po nim juz u mnie w domu powodzenia. moj maz twierdzi, ze to najbardziej miesny pasztet jaki jadl w zyciu. i wyhodowalam przez Ciebie wegetarianina
icon_wink.gif
 

Margot

Well-known member
Cze 24, 2005
16,676
517
113
Mirabbelko bardzo mi się podoba stwierdzenie ,że to najbardziej mięsny pasztet
zahnlos.gif
,a każdy wegetarianin na wagę złota
icon_mrgreen.gif
choćby tylko o pasztety chodziło
Bardzo się cieszę ,że smakuję ,nie będę ukrywać ,że mi też





p.s ja tylko tu przytargałam ten przepis ,to piszę tak na wszelki wypadek
icon_wink.gif
 

terjon

Member
Lip 22, 2007
767
0
0
Zastanawiam sie czy do pasztetu wegetariańskiego zamiast soczewicy można by przemycić groch.Groch zwalcza reumatyzm a ten ostatnio daje mi się we znaki.Jak myslicie zmieni bardzo smak na niekorzyśc?
 

Bea73

Member
Maj 28, 2007
12,223
0
0
smak zmieni, ale nie sadze, ze na niekorzysc
plusem takich pasztetow jest to, ze mozesz dawac co lubisz w roznych proporcjach
jesli lubisz groch, to czemu nie? moze pol na pol np.?
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Mam przepis na pasztet z ciecierzycy i kaza go piec w folii aluminiowej, ale mnie jakos nie przekonuje. Chyba lepiej upiec tak jak ten.
gruebel_2.gif
 

Margot

Well-known member
Cze 24, 2005
16,676
517
113
Terjon oczywiście może być groch ,trochę inny smak ,ale i tak będzie pyszny
Lin ja piekę wszelkie pasztety w keksówkach (metalowe czy w takiej szklanej) ,pewnie można i w foli ,ale ja staram się jej używać jak najmniej i nawet nie próbowałam pasztetu piec w foli
 

Linn

Member
Wrz 17, 2004
8,842
0
0
Ja chyba od razu sprobuje w keksowce. Np. silikonowej.
 

mirabbelka

Moderator
Członek ekipy
Gru 22, 2004
5,068
436
83
pasztet pieke w silikonowej, bo nie trzeba dodatkowo tluszczu - zawsze to mniej kalorii.
chcialam jeszcze dodac, przepraszajac autorke przepisu, ze nie dodaje do pasztetu zupelnie masla, tylko 2 lyzki oleju. to zupelnie wystarcza.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator: