IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Zapiekane placki ziemniaczane
lidqa
post 31 Mar 2005, 14:46
Post #21

szef kuchni

Grupa: Brązowy użytkownik
Użytkownik nr: 51

CYTAT(kasha)
Cicho, cicho, zakopcie ten post, bo mąż mnie do garów pogoni, on też przepada i kocha placki kartoflane, a ja nie cierpię ich robić.
Zakopcie to głęboko, bo brzmi tak pysznie, że laptoka mężowi uchlaptałam jęzorem

a nie masz malaksera? u mnie placki konczą sie obraniem ziemniakow. Potem tre w malakserze na tarce do warzyw potem miksuje to norzem zeby miec paciaje dodaje co tam trzeba i to wszystko mi zajmuje 5 minut...
Go to the top of the page

+Quote Post
JotHa
post 31 Mar 2005, 15:25
Post #22

kucharz 3 gwiazdek

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 75

CYTAT(Valdi)
Hmmmm
Już tu jestem... oczym tu gadacie za pleckami facetów? hę?
Kashaaaaaaaaaaa............ ja ci pomooooogę! icon_biggrin.gif nie uciekaaaaaj!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

+Quote Post
kasha
post 31 Mar 2005, 16:46
Post #23

kucharz 3 gwiazdek

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 98

No widzicie kurka na murku! Wyniuchał
Szczęście, że nie ma ani jednego ziemniaczka już w domu

Mam melakser, ale nie cierpię go używać, to taki stary rupieć, który jest wyciągany z szafy raz do roku właśnie do robienia placków.
Skacze po całej kuchni, trzeba się na niego położyć żeby go włączyć i mocno trzymać, a jak tego nie uczynię to poniesie po całej kuchni.
Nie cierpię też go myć i nie cierpię stać nad patelnią i smażyć kilkadziesięciu placków, nie cierpię gdy potem wszystko wokół wraz ze mną jest zapachu placków wrrr.

Powiem tylko, że najczęściej to Valdi wyciąga z czeluści to ustrojstwo, obiera ziemniaki, melakseruje, myje i smaży, ale i tak tego nie cierpię :twisted:

Noo, może tylko jeść lubię

+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 19th October 2019 - 13:20