IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

3 Stron V  « < 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Cytrusowe szaleństwo na punkcie delicji z brzoskwiniami
h-elen
post 31 Jul 2008, 20:53
Post #51

szef kuchni

Grupa: Złoty użytkownik
Użytkownik nr: 7.687

Mistrzyni Elko - o tym, że jesteś wielką artystką powiedziały moje poprzedniczki. Też zapisuje się do ekipy porządkowej...
Niestety, nie wiem dlaczego nie otwierają mi się linki do wstęgi czekoladowej... dontknow.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
moni20
post 31 Jul 2008, 22:25
Post #52

szef kuchni

Użytkownik nr: 6.326

Ale sliczna ta dekoracja !!!!!

+Quote Post
A.S.
post 7 Jan 2011, 21:08
Post #53

szef kuchni

Użytkownik nr: 2.980

Bardzo mi sie spodobal ten przepis, poniewaz duzo idzie do niego pomaranczy i cytryn. Przypuszczam, ze dzieki temu nie bedzie mdly, lecz orzezwiajacy. Troche mnie przerazal ten curd cytrusowy, ale niepotrzebnie, nic sie nie zwazylo, a bita smietana ma taki ciekawy posmak.
Na palcach jednej reki moge zliczyc ile upieklam dotychczas tortow, ale z tego jedtem zadowolona. icon_biggrin.gif Rzecz jasna nie udalo mi sie ulozyc roz z brzoskwin, ale wachlarzyki tez sa fajne.. Upieklam biszkopt z podwojnej porcji, ale jakos nie udalo mi sie przekroic go na 3 placki, wiec sa 2, na gorze masa, a na niej galaretka z brzoskwiniami. Nic nie poplynelo, wiec chyba tez tak moze byc. Dookola oblozylam biszkoptami, zeby ladniej wygladaly boki. Przekladalam juz na podstawce bo sie balam, ze potem z formy nie wyciagne.
Walory smakowe goscie ocenia jutro na urodzinach mojej corki icon_biggrin.gif
Załączone pliki
Załączony plik  tort.jpg ( 43.09K ) Suma pobrań: 2

+Quote Post
ela2225
post 18 Jan 2011, 22:48
Post #54

kucharz-zawodowiec

Użytkownik nr: 1.298

I jak wyszło ?

+Quote Post
Jolan
post 25 Jan 2011, 11:17
Post #55

szef kuchni

Użytkownik nr: 18.664

A co z wstęgą, bo za każdym razem wyświetla mi się spis treści? icon_sad.gif

+Quote Post
A.S.
post 25 Jan 2011, 11:21
Post #56

szef kuchni

Użytkownik nr: 2.980

Wstegi tez nie widzialam, ale i tak bym chyba nie robila. Tort bardzo smakowal doroslym, natomiast dzieciom mniej, z uwagi na to ze w kremie wyraznie czuc bylo cytrusy. Polecam dla nie-tradycjonalistow icon_biggrin.gif

+Quote Post
sofieta
post 18 Mar 2011, 23:04
Post #57

Grupa: Brązowy użytkownik
Użytkownik nr: 21.363

CYTAT(A.S. @ 7 Jan 2011, 21:08 ) *
Bardzo mi sie spodobal ten przepis, poniewaz duzo idzie do niego pomaranczy i cytryn. Przypuszczam, ze dzieki temu nie bedzie mdly, lecz orzezwiajacy. Troche mnie przerazal ten curd cytrusowy, ale niepotrzebnie, nic sie nie zwazylo, a bita smietana ma taki ciekawy posmak.
Na palcach jednej reki moge zliczyc ile upieklam dotychczas tortow, ale z tego jedtem zadowolona. icon_biggrin.gif Rzecz jasna nie udalo mi sie ulozyc roz z brzoskwin, ale wachlarzyki tez sa fajne.. Upieklam biszkopt z podwojnej porcji, ale jakos nie udalo mi sie przekroic go na 3 placki, wiec sa 2, na gorze masa, a na niej galaretka z brzoskwiniami. Nic nie poplynelo, wiec chyba tez tak moze byc. Dookola oblozylam biszkoptami, zeby ladniej wygladaly boki. Przekladalam juz na podstawce bo sie balam, ze potem z formy nie wyciagne.
Walory smakowe goscie ocenia jutro na urodzinach mojej corki icon_biggrin.gif

Przepyszny torcik, gratulacje. i tak pieknie ozdobiony biszkoptami:-) a tak z ciekawosci: czy ktos zglebil juz jak wykonac ta wstega?

+Quote Post
miglietta
post 19 Mar 2011, 00:02
Post #58

uczeń

Użytkownik nr: 20.728

super przepisik

+Quote Post
Vanilka
post 20 Mar 2011, 10:29
Post #59

uczeń

Użytkownik nr: 22.824

Pyszne to ciacho.
Kudr bez ciasta wydawał mi się bardzo słodki, ale już w połączeniu z biszkoptem stracił na słodyczy i świetnie się skomponował.
Wygląd daleki od oryginału, ale następnym razem bardziej się postaram.
Wstęgę lepiłam z dwóch części. Wyszła trochę za długa, ale szkoda mi było odcinać tą czekoladę więc została zakładka ;)

Załączony plik  P1060683.JPG ( 313.63K ) Suma pobrań: 1

+Quote Post

3 Stron V  « < 2 3
Reply to this topicStart new topic

Wersja Lo-Fi Datenschutzerklärung |  Impressum |  Aktualny czas: 20th August 2019 - 09:28